Widok

Impreza urodzinowa dla mamy na 50tke, gdzie zrobić ?????????? na szybko

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Pruszcz Gdański Temat dostępny też na forum:
Hej

moja mama w kwietniu obchodzi 50 urodziny. Ogólnie impreza była zaplanowana na 17 marca Pod Lipami w Łęgowie w ramach "Wieczoru z kuchnią grecką" byliśmy dogadani z lokalem że tort swój, wódka i napoje od nich ale dziś Pani zadzwoniła i odwołała. Podejrzewam że z powodu braku zainteresowania tą imprezką. No i klops. 17 osób zaproszonych na najbliższą sobotę, moja mama nie chce odwoływać gości tylko szybko coś gdzieś zorganizować tylko gdzie ?

Macie może jakieś pomysły ? najlepiej aby było ciekawie, tanio i smacznie :) heh Z góry dzięki, Karolina
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malinowy ogród? Może i nie super tanio,ale fajnie i smacznie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w pruszczu w safirze wiem ze robią różne imprezy...nie wiem jakie masz oczekiwanie i co planujesz, ale jedzonko mają tam super...bo robiłam chrzciny 2 razy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co znaczy "najlepiej żeby było ciekawie"?? :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem może Kozi Gród?
No albo ten malinowy ogród.
poza tym w wielu miejscach robia takie imprezy tematyczne więc pewnei coś znajdziecie:)
image image




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa, pewnie Ci chodzi o takie tematyczne....to nie...safir odpada, tam to dobry obiadek albo imprezka "nocna" na więcej osób..ale bufetów takich nie mają:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Michele, Kasprowicza 34a, pyszne jedzonko, sympatyczna obsługa i cenowo ok. Knajpka prowadzona przez włocha i włoskie jedzenie, makarony itp, ale i polskie obiady też mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mogę polecić restaurację w bukowym lesie na stadionie lekkoatletycznym w Sopocie. http://www.restauracjawbukowymlesie.pl/
Mają smaczne jedzonko, super obsługę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o tak malinowy ogród przyrządza pyyyyyyyyyyszne jedzonko ale to nie na nasz budżet :(

ciekawie tzn z jakimiś atrakcjami ale już się nie łudzę na coś takiego. Np na tym wieczorze z kuchnią grecką miał wystąpić tancerz, rodowity grek ;) do tego wiadomo kuchnia grecka, różne wina, dj, zdjęcia z imprezy i to tylko 70zł od osoby
Myślałam o imprezie urodzinowej na kręgielni ale mojej mamie ten pomysł nie przypadł niestety do gustu ;>
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W malinowym ogrodzie np. piatek z muzyka na zywo to koszt 85zl od osoby. Zawsze mozna potanczyc, jedzenia mnostwo-mysle za na prawde warto, a chyba trudno znalezc cos taniej jesli zalezy Ci na jakosci. Pani menager to nasza "forumka" warto zadzwonic i podpytac. Ja juz wielokrotnie korzystalam i na pewno jeszcze skorzystam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U Stolema Ostrzyce
W brzeznie w Bomie lub w Villi Pascal
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie warto wziąć pod uwagę Restaurację Akademia. Moja mama miała tam wyprawianą 50-tkę i była zachwycona. Goście również byli pod wrażeniem, nawet nie słyszeli o tej restauracji ale teraz z pewnością to się zmieni. Obłędne jedzenie rozpływające się w ustach, desery, alkohole wysokiej jakości. No i ten klimat panujący w tym miejscu. Trzeba to zobaczyć na własne oczy. Ja ogromnie polecam, dla mnie top miejsce w Warszawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z Pruszcza nikt nie będzie jechał do Warszawy żeby wyprawić urodziny. Post sprzed lat, ale przy okazji wspomnę, że jakby ktoś tu trafił i rzeczywiście czegoś szukał to można pojechać 5 km od Pruszcza do Dworku Admirałówka w Straszynie. Świetna sala z klimatem, niedawno otworzyli też restauracje, więc pierw można pójść "na zwiady" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

jaki kupic e-papieros ??? (18 odpowiedzi)

może ktoś coś poleci dobrego , wolałabym nie za 300 zł bo musze kupić 2 szt ...tyle , że ciemna...

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

do góry