Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam. wątek zamknięty Po przeczytaniu opinii wyżej bardzo się zdziwiłem, ponieważ nic z napisanego...
~Wład z Gdańska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Nie polecam, obsługa jest niepoważna wątek zamknięty Rezerwacja przez telefon - wszystko pięknie ładnie, Pani bardzo miła,...
~Fr3d
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! wątek zamknięty W ferie zimowe odwiedziłem tor z synem. Miałem dwa vouchery do wykorzystania...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

psa bym nie dał takiej obsłudze wyprowadzic wątek zamknięty Skąd ta obsługa się wzięła, nie mam pojęcia. Dzwoniąc do Punktu o godzinie...
~stracone paliwo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Nie polecam!!!! wątek zamknięty Nie polecam kompletna amatorszczyzna właściciel tam siedzi za karę problem ma...
~Shrek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Pozdrowienia dla Michała wątek zamknięty W zeszła sobote z 3 koleżankami wybrałysmy się na gokarty, świetna zabawa,...
~Ania Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Zakończenie zabawy z gokartami. wątek zamknięty Obsługa bardzo nieprofesjonalna, ale przejdę do jakości sprzęty-gokarty...
~Kamil
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

wstyd!! wątek zamknięty Wstyd drogi wlascicielu wstyd tak blisko kultury a taki syf zenada i buractwo...
~ALEK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Super zabawa wątek zamknięty Zrobiłyśmy sobie babski wieczór , najpierw film w Multikinie a później...
~dziewczyny z Trojmiasta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

żenada wątek zamknięty w ubiegły weekend wybrałem się z kumplami żeby pojeździć na gokartach....
~jaro
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Tanio i fajnie wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi pierwszy raz na gokartach i wszystkim bardzo się...
~Klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2012

żenada wątek zamknięty Tydzień wcześniej zarezerwowane 7 kartów na 7 osób na 0,5h, po przyjściu...
~rozczarowany
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

rewelacja wątek zamknięty dawno mnie tam nie bylo, ale wybrałem sie ostatnio i zauważyłem ze maja nowe...
~matisto
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2009

jaa - opinia wątek zamknięty bez sensu.nie warto tam iść.obsługa taka jakby łaskę tobie robili.jeżdziłem i...
~jaa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2011

.... wątek zamknięty ....więcej tam nie przyjde!!!! już kolejny raz zauważyłam że zamiast jechać...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

indoorkarting wątek zamknięty za i prszeciw
~komar
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lutego 2010

Fajna zabawa wątek zamknięty Polecam wszytkim, smiganie miedzy garazowymi słupami, na torze otoczonym...
~rafal
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

SUPERRRRRR wątek zamknięty Super jazda ,niezły tor ,z*******a obsługa :):):)polecam tym co maja ochotę...
~meliiiiiiiiiiii
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Marzena - opinia wątek zamknięty Jeżdze na tym torze od wielu lat z moimi przyjaciómi i nie zgazdzam sie z...
~Marzena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 września 2009

zmian na lepsze wątek zamknięty nareszcie nowy układ toru :) na pewno jest więcej miejsca do...
~Mały
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

25

wątków

do góry