Widok

Inne fora dyskusyjne

Ostatnio dość znaczenie zaabsorbowało mnie forum interii i trochę mniej jestem na trójmiejskim. Nie chodzi o to żeby było lepsze, bo nie jest, ale za to ileż tam żywiołowości. Nie jestem typem człowieka rozgardiaszu, ale można wyżyć i to jak. Chyba czasami tego mi trzeba. A tak apropos, korzystacie z innych for dyskusyjnych? Tak pytam niezobowiązująco. A i reklamy też nie robię, broń boże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, to że ja Ciebie kocham to nie jest cud tylko konsekwencja.
Ale że Ty mnie zauważasz to, wybacz, patologia społeczna :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inka, i co Ty na to wyznanie odpowiesz? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Juz masz truskawy w ogrodku? super.
A teraz by mi sie przydal jakis samiec z wenus, ktory czule by mi powiedzial: kobieto do kuchni rosol idz robic a nie glupotami sie zajmujesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spojrzyj na psa, on to wyrazi wzrokiem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niepełnosprawność to jest argument. Pozostałe natomiast to tylko wymówki ;]
A przy okazji nie myślałem wcale o tobie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Spi dran! przy otwartym oknie, na moim lozku. Nawet on mnie nie chce zmobilizowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson....ale tak publiczne takie wyznanie???;)....a gdzie róże,szampan(zmrożony),świece???....no jak to tak?;)
Ja wiedziałam,że bywam niesforna;) ale żeby zaraz patologia???:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Będą i róże, poczekaj do wiosny :) Może i z jakim bonusem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żadnych takich.
To miłość z gatunku platonicznych, wystarczy, że jest, dowodów nie potrzebuje, bo żywi się maną.
A propos róży, kupiłem sobie w Biedrze, z Etiopii, za 9 zybli, 11 sztuk, czerwonych, ładne :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)....a ja mam wiosnę w domu,tulipany i żonkile z Lidla:)))...ku mojemu zaskoczeniu pięknie się rozwinęły i cieszą oko,nawet dwoje oczu:)
a jak kochać to tylko tak;)
http://www.youtube.com/watch?v=yQNVB1ghR9c
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy jest inny, niektórzy są bardzo otwarci i nie czują obaw przed spotkaniem w realu, znowuż inni są bardziej skryci i lepiej czują się pisząc i potrzebują więcej czasu, żeby się przekonać do spotkania na żywo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wspominałem o cycatych blondi z zamiłowaniem do geometrii???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie na darmo mówi się, że mężczyźni wolą blondynki, Manson to potwierdza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, bo blondynkom we wszystkim ładnie, nawet w ciemnych włosach :-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Manson:)))....chyba rzuciłeś takie hasło:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Manson, pozwolę sobie tak ze zwykłej ciekawości: masz może plantecję truskawek?, czy może tylko kilka krzewów w ogródku?. Bo to, co piszesz jakie będziesz miał sniadanie - to aż mi ślinka pociekła :)))) uwielbiam truskawy przyrządzone na rózne sposoby. :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mogę być blondynką w realu, to mam blond w avatarze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam trochę truskawkowych krzaczków dookoła, i misz masz truskawkowy z sezonu zamrożony w zamrażarce. Dzisiaj na wieczór wyjmę pudełeczko, niech się rozmraża, a rano ..... gofry !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vi, nie wszyscy lubia blondynki. Moj znajomy Katalonczyk patrzył na mnie zawsze wykrzywiajac sie lekko (z niesmakiem?) i mawial. NIby wszyscy mezczyzni lubia blondynki a ja wole brunetki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gofry na śniadanie? Toż to istna rozpusta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry