Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalna obsługa:) wątek zamknięty Polecam gabinet P.Karoliny,przesympatyczna obsługa,Super zabiegi:)
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2018

Pakiet day spa wątek zamknięty Pakiet został wykupiony dla mamy w prezencie. Wizyta okazała się strzałem w...
~Ania
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 marca 2017

CUDOWNE MIEJSCE! wątek zamknięty Byłam już tutaj 3 razy na masażu... i za każdym razem odlot! Wszystko jest...
~Ela
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Totalny odlot wątek zamknięty Tak wlasnie tak sie czulam oddajac sie w rece Pani Karoliny perfekcja na...
~Kadis
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

niby ok ale wątek zamknięty korzystam z zabiegów endermologii - panie kompetentne. zabiegi wykonywane...
~stala klintka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Nie znam lepszego miejsca. Gorąco polecam każdemu. Masaż w najwyższej jakości.
~kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2016

Cudowne miejsce !! wątek zamknięty Jestem klientką Instytutu od jakiegoś czasu , trafiłam tam z polecenia i już...
~Stała bywalczyni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Można się zrelaksować :) wątek zamknięty Gorąco polecam! zabiegi i masaż w Instytucie Estetyki to prawdziwy rytuał...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 grudnia 2015

Endormologia Polecam! wątek zamknięty Zaczne od ...- nie zdaza mi sie wystawiac opini , jednak Instytut Estetyki -...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 listopada 2015

Czysty relaks :) wątek zamknięty Polecam to przyjemne miejsce, do tego bardzo profesjonalna obsługa. Wspaniały...
~Martyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Z całego serducha polecam, osobiście miałam wykonany zabieg mikrodermabrazji...
~MGabrahn
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Wszystko na najwyższym poziomie wątek zamknięty Widać, że Pani Karolina to profesjonalistka! Od samego wejścia do gabinetu do...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

R E W E L A C J A !! wątek zamknięty polecam wszystkim serdecznie!! Wspaniałe miejsce, atmosfera super:) u Pani...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Cudowna atmosfera jak również profesjonalizm wątek zamknięty Endermologia w połączeniu oczywiście z dietą i ćwiczeniami działa cuda w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Polecam ! wątek zamknięty Wysoka jakość usług przy niewygórowanych cenach oraz dobry klimat powodują,...
~Dor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Świetny relaks wątek zamknięty Zabiegi w instytucie mogę polecić każdemu. Indywidualne podejście a co za tym...
~Paulina
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Szczerze Polecam! wątek zamknięty Miałam wykonywany zabieg przez Panią Magdę- młoda, przesympatyczna, uczciwa,...
~AnkaCyganka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Super! wątek zamknięty Świetne miejsce, świetna pani Karolina, odpowiedź na każde pytanie:)))...
~Kajka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

elzbieta teleszynska - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce,profesjonalna obsługa, gorąco polecam.
~elzbieta teleszynska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

PROFESJONALIZM... I SĄ EFEKTY! wątek zamknięty Dla każdej kobiety, która bezskutecznie walczy ze zbędnymi kilogramami i nic...
~Ania W.B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry