Instytut Urody

Salony kosmetyczne Modelowanie sylwetki Odnowa biologiczna

Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo bardzo polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam. Wizyta u Pani Karoliny to piękna przyjemność....
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Profesjonalizm i skuteczność wątek zamknięty Gorąco polecam Instytut Urody i zabiegi Pani Karoliny. To cudowna osoba,...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

A to moja opinia :) wątek zamknięty Z wielką przyjemnością polecam Instytut Urody a w szczególności kontakt z...
~Jarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Profesjonalizm w każdym calu! wątek zamknięty Serdecznie polecam Instytut Urody - nie tylko ze względu na ogromną wiedzę i...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Nie tylko poprawa wyglądu ale i stanu ducha wątek zamknięty Pełen profesjonalizm w połączeniu z ciepłem domowego ogniska. Korzystałam z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

polecam ! wątek zamknięty Regularnie korzystam z usług dostępnych w gabinecie. Przemiła atmosfera w...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Profesjonalizm w każdym calu. wątek zamknięty Do pani Karoliny trafiłam, z problemami trądzikowymi na plecach. Już po kilku...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

100% Tak wątek zamknięty Serdecznie polecam salon Instytut Urody . Prowadzi go wyjątkowo miła pani...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Polecam bardzo wątek zamknięty Z usług salonu korzystałam kilkakrotnie, zawsze byłam bardzo zadowolona i - z...
~gorka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Instytut Urody Karoliny wątek zamknięty Jak chcę być piękna i odświeżyć wygląd , poprawić sprężystość i jędrność...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

monia - opinia wątek zamknięty Byłam na wczasach w trójmieście i skorzystałam z usług Pani Karoliny! Miło...
~monia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Rewelacyjne zabiegi! wątek zamknięty Trafiłam do Instytutu przypadkiem. Gabinet z zewnątrz niepozorny, jednak od...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Instytut Urody w Orłowie z miłą chęcią mogę polecić każdemu, kto chciałby...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry