Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia Nie polecam neurolog dr Tubielewicz. 2 h opóźnienia za każdym razem. Dr nie...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2022

Zadowolona wątek zamknięty uśmiechnięty personel i profesjonalna obsługa. Odbyłam też już pierwszą...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Dramat!!! wątek zamknięty Już do rejestracji w kolejce można umrzeć w związku z czasem oczekiwania....
~Bożena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Czy w rejestracji ktoś w ogóle pracuje? wątek zamknięty Dramat, od 3 dni nie można się dodzwonić do rejestracji, bez względu na porę...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Obsługa super. Panie w recepcji bardzo miłe i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 marca 2019

Skandal !!! wątek zamknięty Kolejny raz Panie w recepcji wprowadzają w błąd oraz brak w systemie...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Bałagan jeszcze raz bałagan wątek zamknięty Pani w przychodni rejestruje telefonicznie na wizytę prywatną płatną do...
~Pacjętka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Opinia o obsłudze przychodni na Lema wątek zamknięty Obsługa super, miła ibardzo pomocka
~Maryla
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Polecam skorzystać z usług przychodni wątek zamknięty Szczerze polecam przychodnie. Do przychodni zapisałam się co prawda niedawno,...
~Pacjentka Przychodni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

zadowolona z jakości usług wątek zamknięty Korzystałam z zabiegów rehabilitacyjnych. Pani prowadząca ze mną ćwiczenia...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Bardzo dobra przychodnia wątek zamknięty Rehabilitacja w tej przychodni jest na prawdę na wysokim poziomie. Sprzęt...
~Jarosława Orzeł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Nie szanują czasu ludzi wątek zamknięty Byłam zarejestrowana do lekarza. 2 tyg przed wizytą dowiedziałam się, że nie...
~Nie polecam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Stara = nowa intermedica, wielka zmiana wątek zamknięty Ponad dwa lata temu byłam pacjentką przychodni i niewiele dobrego mogłam...
~K. Redłowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2016

Fala uderzeniowa wątek zamknięty Polecam zabieg fali uderzeniowej wykonywany przez fizjoterapeute - Pana...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Żenada, burdel, brak słów wątek zamknięty Najgorsza przychodnia jaką znam , podejście do pacjenta olewający.......
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

zal, żal żal wątek zamknięty Bardzo chcialabym pogratulować kierownictwu przychodni doboru personelu,...
~a
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Żenada wątek zamknięty Od trzech dni nie można się skontaktować z placówką, która ma kontrakt z nfz...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Wizyta u neurologa wątek zamknięty W dniu dzisiejszym, z uwagi na trwający od dwóch dni bardzo silny ból w...
~Pacjentka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Robią z ludzi głupków wątek zamknięty Nie mogłam się dodzwonić dwa dni. Gdy w końcu się udało, dowiedziałam się, że...
~nie polecam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

ponad miesiąc czekania i odwołana wizyta wątek zamknięty Miesięczny okres oczekiwania na wizytę a oni dzwonią godzinę przed wizytą, że...
~Jakub Jaworski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry