Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wojciech - opinia Po tym jak trafiliśmy tutaj z innej kliniki na literę I., dopiero poczuliśmy...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2023

Anna 42 - opinia Badanie Mammografia, polecam bardzo serdeczny lekarz i obsługa rejestracyjna...
~Anna 42
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2023

Magdalena - opinia Staraliśmy się z mężem 4 lata o dziecko, bezskutecznie. Dopiero jak...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2022

Ewa - opinia Jestem pacjentką kliniki od wielu lat.Poziom uslug oceniam bardzo...
~Ewa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2022

Klaudia - opinia wątek zamknięty We wtorek byłam u doktora Gniadka na badaniach prenatalnych.Doktor poświecił...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo miłe Panie w rejestracji i w gabinecie zabiegowym, pełen...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Artur - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne :)
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Do Invicta przychodzę od kilku lat. Nigdy się nie zawiodłam, obsługa zawsze...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Zofia - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre i profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor Marek Dawicki...
~Zofia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 lipca 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty W Invicta na ul.Rajskiej byłem z synem na szczepieniu. Obsługa na najwyższym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Panie nie mile, nie było ich w gabinecie przez około 30 minut. Wizyta u pani...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2020

Magda - opinia wątek zamknięty polecam! W piatek odbylam w invictcie w Gdańsku test na covid-19. Byla to...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować paniom pracującym w rejestracji centrum...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Pacjętka - opinia wątek zamknięty Wielka Invicta jak można czekać godzinami żeby ktoś Cię łaskawie przyjmie...
~Pacjętka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Amelia - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i rzeczowa obsługa.
~Amelia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Dziś wizyta lekarska + wizyta w punkcie pobrań z 8 letnim synem. Wszelkie...
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Halina K. - opinia wątek zamknięty W obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem zastanawiam się dlaczego personel...
~Halina K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

magda muell - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękuję pani Ani L., doktorowi Adamowi S. oraz Profesorowi dzięki...
~magda muell
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lutego 2020

Marianna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług kliniki Invicta . Bardzo profesjonalna...
~Marianna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lutego 2020

Karina - opinia wątek zamknięty Z usług kliniki korzystałam wielokrotnie, ostatni raz będąc w ciąży z trzecim...
~Karina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
348

postów

182

wątków

do góry