Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz - opinia wątek zamknięty Zostałem zapisany na USG Transrektalne. Pojawilem się w ustalonym terminie i...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Dr Makowska wątek zamknięty Dzięki doktor Makowskiej w maju tego roku powitaliśmy na świecie swoje małe...
~Marta i Patryk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2019

Olga - opinia wątek zamknięty Dr Rogoza dbający o pacjentkę, personel sympatyczny, ale dla mnie dużym...
~Olga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Zawsze czuliśmy się w klinice dobrze, personel przemiły, pomocny,...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam!Wszyscy od p.dr Beaty...
~E.N
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Tu rodzi sie życie wątek zamknięty Dziękujemy całemu zespołowi a w szczególności doktorowi Andrzejowi Rogozie za...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

NIE polecam! ( Rogoza) wątek zamknięty Wybralismy InviMed/ drRogoza. Pierwsza wizyta byla OK, wywiad, zalecenie...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2019

Dr. Zapała wątek zamknięty Doktor Zapała bardzo dobry lekarz jak i człowiek, wysłucha, doradzi. Rozległa...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Bardzo dobrzy specjaliści wątek zamknięty Pani Doktor Makowska bardzo dobry specjalista, znający się na rzeczy ,...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

lekarze rutyniarze wątek zamknięty Leczyłam się u dr Rogozy. Wizyty były zdawkowe, odpękane w 10 minut....
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i wsparcie, które uzyskaliśmy borykając...
~malwa33
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Dr Rogoza wątek zamknięty Polecam tego lekarza.Wydać, że zna się na rzeczy.Była to nasza pierwsza...
~m.pilarczyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Jestem zadowolona wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona z opieki, zawierającej leczenie i życzliwą pomoc....
~miki89
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

zwrot pieniędzy za rezygnację z zabiegu wątek zamknięty Zrezygnowałam z zabiegu za który zapłaciłam przy konsultacji ginekologicznej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Polecam InviMed w Gdyni wątek zamknięty Profesjonalna, życzliwa, pełna empatii obługa, przede wszystkim pielęgniarek...
~Nutka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Invimed wątek zamknięty Wiatam jestem bardzo zadowolona z uslug kliniki Invimed profesjonalna obsluga...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Witam wątek zamknięty Dr.Rogoza to wspanialy lekarz ,dzieki niemu morzemy sie cieszyc maszya...
~Beata Nicklas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Najlepsza klinika, najlepszy personel wątek zamknięty Do osób z problemem płodności trzeba podchodzić delikatniej i to z pewnością...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Ocena InviMed wątek zamknięty Klinka rewelacyjna, a raczej ludzie którzy tam pracują. Takiej serdeczności i...
~Joana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

vaginal narrover i laser mona lisa touch w Invimed Gdynia wątek zamknięty co do jakosci merytorycznej za szybko mowic u mnie o efektach. Jesli ktos...
~Ela ( nazwisko znane klinice I
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry