Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Spawanie. bardzo wysoki poziom nauczania
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Kurs wątek zamknięty Sprawnie poszło. Szybko miło ... Pozdrawiam kadrę z traktu i panią paule
~Kursant
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Super wątek zamknięty Jestem w trakcie kursu operatora koparki i jestem od samego początku bardzo...
~Krystian
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

Wystarczy zaufać wątek zamknięty Kurs przebiegł sprawnie na szczęście bez ciosu w szczękę :) Wydawało się być...
~Pan Matematyk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

inżynieriaorg wątek zamknięty Polecam każdemu kto chce nauczyć się spawania.Kadra posiada ogromną wiedzę na...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Dobry przykład braku udawania wątek zamknięty Cieszę się że wreszcie znalazłem ośrodek który nie udaje że szkoli. nie...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

warto było tam się znaleźć wątek zamknięty ośrodek przygotowany pod względem technicznym na najwyższym poziomie,...
~Krystian
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

:) POLECAM wątek zamknięty A ja również zrobiłam tam kurs na HDS jestem bardzo zadowolona, kontakt jest...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

profesjonalnie i szybko wątek zamknięty zrobiłem tam uprawnienia na wózki widłowe, wykładowcy są sympatyczni i...
~leszek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Polecam (Szkolenie: wózki jezdniowe IIWJO) wątek zamknięty Podzielam zdanie przedmówców i również polecam. Bogata oferta, szybkie i...
~Sztaplarz Klaus
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

POLECAM!!!!!! wątek zamknięty robiłem tam kurs na żurawia i podesty,co najważniejsze szybko i skutecznie,...
~marcin z.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

Polecam! wątek zamknięty Kursy na wózek widłowy przeprowadzane profesjonalnie i w miłej atmosferze za...
~Polecam!
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

12

wątków

do góry