Widok

Irmina Wróblewska-Jankowska dermatolog - zna ktoś? Jakie opinie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Irmina Wróblewska-Jankowska przyjmuje na Jelelniogórskiej. Był ktoß może na wizycie i może podzielić się opinią? Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani przydałyby się lekcje medycyny i wizyta w salonie kosmetycznym. Pazury niegodne lekarza, raczej szpony. Oczywiście badanie z daleka bo jeszcze się czymś księżniczka zarazi. Rękawiczek nie założy, bo szpony rozerwą wszystko. Wiedza medyczna poniżej wszelkiego poziomu. Skoro idę do lekarza, to znaczy, że mam problem i potrzebuję porady specjalisty. A jeśli specjalista mówi mi, że ,,nie wie", ,,że czasami się zdarza", ,,że to to albo to", to to jest d*pa a nie specjalista. Wizyta u tej Pani (bo lekarzem nazwać jej nie można) to strata czasu. Nie polecam!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja jestem zapisana na wizyte właśnie do tego lekarza i mam pewne wątpliwości czy mi pomoże. Nie lubię lekarzy którzy robią łaskę ze przyjmą i obejrzy pacjenta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

To wlasnie taki lekarz, nasmiewala sie ze mnie podczas wizyty pod nosem, czulam sie upokorzona ten wizycie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej kupić wazeline lub krem na grzyba i leczyc sie samemu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

achtung na papi ten -syf- https://forum.trojmiasto.pl/Czy-slyszal-ktos-o-papi-stop-t803931,1,50.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Miesiąc temu byłem u tej Pani jeżeli dobrze myślę ze to tak. Taka w czarnych włosach, bez fartucha, rękawiczek ani nic innego. Ubrana jak na imprezę.. Przypisała mi tabletki na trądzik mocne bardzo. Zapytajac jakich używać kremów oraz Zelów do mycia powiedziała ze ona tego nie wie ze nie jest kosmetyczną..
Nie polecam Pani
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja natomiast mam zupełnie odmienne zdanie. Pani Wróblewska jest lekarzem doświadczonym. Mąż chodził przez wiele miesięcy do różnych dermatologów i nikt nie mógł mu pomóc w jego schorzeniu. Pani dr Irmina zrobiła trafne rozpoznanie ponieważ lekarstwo pomogło.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta lekarz moze być
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dramat, nie polecam!! Jestem wlasnie po wizycie. Jeszcze tak niedbale i z wyższością nie zostałam potraktowana przez żadnego lekarza. Cały czas czuje niesmak. Przykre, ta Pani pomyliła chyba zawody. Jedyne co chciała przepisywać to kuracja bardzo ciężkimi antybiotykami, a gdy poprosiłam o wymaz to sie oczywiście wymigala. Stanowczo, stanowczo nie polecam. Nieporozumienie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

mnie za to wysłała do chirurga estetycznego... bo powiedziała że przebarwienia i grudki (nie trądzik i nie włókniaki) to nie choroba i ona nie ma tu nic do roboty... to jaka cholerę ona tam siedzi???
nie polecam... stanowczo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam , źle postawiona diagnoza w przypadku 2 schorzeń, po zastosowaniu leków przez panią doktor znaczne pogorszenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry. Odradzam pobytu u tego dermatologa. Bardzo złe podejście do pacjenta. W tamtym miesiącu byłem na wizycie z synem. Badanie 5 metrów od pacjenta. Lekceważąco odpowiada na pytania. Więcej mnie u tego dermatologa nie zobaczą. Nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

do góry