Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Itinere - Wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci wątek zamknięty Wypozyczalismy przyczepke rowerowa firmy Thule dla 2 dzieci, bardzo dobra...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Polecam! wątek zamknięty Korzystałam ze sklepu internetowego. Szybka fachowa obsługa, dobre ceny i co...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2016

OK wątek zamknięty Największą zaletą Itinere jest możliwość przetestowania sprzętu przed...
~Gregory
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Firma godna polecenia! wątek zamknięty Fachowa, miła, kompetentna obsługa. Szeroki wachlarz asortymentu, adekwatne...
~ŁukaszA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Przyczepka rowerowa wątek zamknięty Bardzo dobry i miły kontakt, sprzęt zadbany i dobrej jakości.
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

Nie stać mnie na extrawhella... więc wypożyczyłem wątek zamknięty Jestem rowerzystą, który raczej sporadycznie wybiera się na dłuższe wycieczki...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Warto wątek zamknięty Przemiłą, bezproblemowa obsługa. Fachowe porady techniczne. Polecam,...
~Filip
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Polecam serdecznie!!! wątek zamknięty Z wypożyczalni Itinere wraz z Żoną korzystaliśmy już kilkukrotnie i zawsze...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Super!!! wątek zamknięty Wcześniej nie mogłam się zdecydować na zakup fotelika, a po wypożyczeniu, od...
~JK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Bardzo pomocna firma wątek zamknięty Pilnie potrzebowałem sakwy rowerowe na majówkę - od ręki były dostępne...
~Tremolo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Elle Tens wątek zamknięty Pod koniec października wypożyczyłam Elle TENS do porodu i mogę z pełną...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Itinere - podróżuj z dzieckiem gdziekolwiek zechcesz :) wątek zamknięty Po dzisiejszym spotkaniu w Itinere mogę śmiało polecić obsługę i asortyment....
~Tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

Polecam, miła i profesjonalna obsługa wątek zamknięty Polecam, miła i profesjonalna obsługa. Dobry sprzęt który można wypożyczyć i...
~AnnaD
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Elle Tens wątek zamknięty Pożyczyłam Elle Tens i szczerze polecam zarówno firme, jak i to urządzenie....
~Kinga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Polecam! wątek zamknięty Sprawnie, szybko!
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Zadowolony klient wątek zamknięty Korzystalem raz, na pewno nie ostatni. Pogoda w weekendy nie pozwalala jak na...
~Marcin W.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

Polecam :) wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa- właściciel bardzo pomocny. Odbiór sprzętu w bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

Anna M. - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawnie. Żadnych problemów. Sympatyczna obsługa. Wypożyczaliśmy...
~Anna M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

rewelacja!!! wątek zamknięty Bez dwoch zdan, polecam kazdemu!!! Wypozyczylam lozeczko turystyczne dla...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Terminowo, zgodnie z ofertą na stronie www wątek zamknięty Wypożyczyłem elektroniczną nianię - sprzęt nowy w bardzo dobrym stanie....
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry