Widok

Izoze - Co sądzicie?

Miał ktoś z was może, albo nadal ma problem z cieniami pod oczami? U mnie problem jest dosyć pokaźny, gdyż cienie bardzo mocno kontrastują z moją jasną karnacją i nie wygląda to dobrze. Wpadł mi w oczy taki krem jak izoze, ale zastanawiam się czy mi pomoże. Z chęcią w takim wypadku przed zakupem poczytałabym opinie na jego temat, jeśli ktoś może używał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lecz wątrobę.
A krem.......to bez sensu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To żeś pomogła. Mam nadzieję, że Ty takich rad nie dostajesz na co dzień. Idziesz do dentysty i mówisz proszę Pani bardzo boli mnie 6tka. A Pani doktor. Tak? To w takim razie proszę nosić kapcie w domu xd A co do kremu to wydaje mi się, że na cienie pomoże, bo ma w sobie ekstrakt z ruszczyka kolczastego, który uszczelnia naczynka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używałam tego kremu i tam na składzie to za bardzo się nie znam, ale odczucia mam takie, że po pierwszym dniu użytkowania skóra już wyglądała znacznie bardziej żywo, a potem już było tylko lepiej. Oczywiście nadal mam jakieś tam cienie, ale nie są one już tak straszne jak wcześniej. Także z czystym sumieniem mogę polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serio już pierwszego dnia u Ciebie zaczęło działać, aż mi trudno w to uwierzyć :o
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No te cienie po jednym dniu to nie zniknęły. Nie wiem czy się wcześniej dokładnie wyraziłam. Chodzi głównie o to, że ten krem bardzo dobrze nawilża i ujędrnia tę skórę i zdziwiło mnie to bardzo, bo wcześniej kremy nie dawały mi takiego efektu. Jak ta skóra pod oczami jest żywsza to cienie naturalnie przestają być tak widoczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrób morfologię,mocz,TSH,FT3,FT4.Jeśli są prawidłowe,to przyczyną może być styl życia.Trzeba porady lekarza,bo kremy i okłady nie wyleczą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przeciez jezeli problemem jest styl zycia jak np. praca przed komputerem to nic poza kosmetykami odzywiajacymi skore i dzialajacymi na naczynka nie pomoże xD Bo raczej wątpie że ktoś rzuci prace z powodu cieni pod oczami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Dobry ginekolog! (172 odpowiedzi)

Zna ktoś jakiegoś dobrego ginekologa-położnika w Gdańsku?Może być gabinet prywatny. ;)

do góry