Widok

Problem ze wzwodem

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac nastolatkiem zauwazylem ze wzwod nie jest pelny ( czlonek nie jest twardy i sztywny) lecz wtedy nie zwracalismy na to wiekszej uwagi. Zadko kiedy stosunek trwa dluzej niz 5min. Szybki wytrysk i pol twardy czlonek nie wrozy dobrze naszemu zwiazkowi. Nie wiem co robic jak to leczyc i jakiego lekarza prosic o pomoc w leczeniu o ile jest to mozliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbowałeś moze jakichś środków na erekcję? Jesli nie to proponowałbym zacząc od tych bez recepty czyli zawierających w sobie L arginine. Polecane są przy lekkich problemach z erekcją i zwykle jest to pierwsza forma leczenia zaburzen erekcji przed wprowadzeniem środków zawierających sildenafil.
Druga rzecz to badania. Polecam wykonanie badań:
tarczycy
hormonu testosteronu
oraz badan ogólnych (morfologia mocz)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie tylko na jakie tego typu środki się zdecydować. Bo sam mam podobny problem, ale jeszcze nie próbowałem żadnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dwa:
Braveran
Cum on
Chociaż te drugie są moim zdaniem lepsze, no i jest to środek bez recepty rekomendowany przez urologów ( mój urolog zaproponował mi właśnie ten środek, przy czym zaznaczył,że jesl nie pomoże to trzeba będzie spróbować może sildenafil. Jednak okazało się,ze pomógł). A problem mialem bardzo podobny do autora.Penis nie chciał stawać, doprowadzenie do erekcji trwalo długo. Jesli już erekcja wystapiła to penis potrafił opadać w trakcie. Nie miałem jedynie problemów z przedwczesnym wytryskiem.Co ciakwe to cum on wpłwa nie tylko na erekcję ale na jakość samego wytrysu ponieważ zwieksza jego objętosć i wydaje mi sie,ze nico przedłuża stosunek ( co również było na plus).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałem braveran i mi osobiście nie pomógł. Sam polecam viamen tyle, że działanie mają podobne do viagry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cóż. Na każdego działa lepiej co innego. Tak jak pisałem trzeba przeteestować sobie różne środki i dopiero potem mozna dobrać sobie odpowiedni. Czasami konieczność wymaga wyprobwoania dwóch środków. Sam próbowałem dwóch o których wczęniej napisałem, jednak u mnie o wiele lepsze rezultaty dał wspomniany cum on ( jak czytałem w sieci opinie to inni rówineż go polecają). Autorze głow do góry.Problemy z potencją są zupełnie wyleczalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

do góry