Jarosław Fiutowski

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Sopot, Ignacego Paderewskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bożena Dudzik - opinia wątek zamknięty Wspaniały lekarz , godny polecenia .
~Bożena Dudzik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Lola - opinia wątek zamknięty Sympatyczny człowiek z wiedza i doświadczeniem, który dał mi nadzieje na...
~Lola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Szczerze rekomenduję ! wątek zamknięty Doktor bardzo dobrze się zna na fachu, jest miły, nie da się przy nim...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Polecam! wątek zamknięty Bardzo rzeczowy, konkretny lekarz. Podchodzi do pacjentki ze spokojem, nie...
~Sonia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Uściślam: byłam na usg w ramach skierowania NFZ. Nigdy nie zrozumiem takiego...
~oz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem pacjentką Dr. Fiutowskiego już od 7 lat,namiary dostałam z polecenia i...
~madziamini
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Byłam! Polecam! wątek zamknięty Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm oraz...
~Halinka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

nie na NFZ! wątek zamknięty trafiłam do doktora na badanie z NFZ, badanie przeprowadzone szybko i...
~ciężarówka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Pan Doktor chyba z niechęcią wykonuje swoją pracę. wątek zamknięty Dostałam skierowanie z NFZ do tego gabinetu. Nie wiem jak Pan Doktor traktuje...
~gada
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Świetny lekarz, którego mogę polecić każdej kobiecie. Prowadził u mnie dwie...
~~~
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

szyszka - opinia wątek zamknięty Trafiłam na Pana Doktora w Szpitalu, co prawda w środku nocy bo nie czułam...
~szyszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2013

zgadzam sie z poprzedniczka: "Nie polecam, jeśli przychodzisz publicznie" wątek zamknięty Do dr przybyłam ze skierowaniem na USG prenatalne (z NFZ) Przed wizytą...
~inter
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 stycznia 2013

cennik doktora:) wątek zamknięty Ile doktor bierze za jedną wizytę?
~xxxx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM wątek zamknięty Długo nie mogłam zajść w ciążę i to właśnie Pan doktor nam pomógł. Prowadził...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Nie polecam, jeśli przychodzisz publicznie wątek zamknięty Witam, U pana doktora byłam po raz pierwszy i chyba zbyt pozytywnie...
~Ciężarówka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

Super lekarz wątek zamknięty z usług Pana doktora korzystam od pół roku, ponieważ zmarła moja lekarka, do...
~ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

zero zadowolenia wątek zamknięty Czulam sie jak u rzeznika.zero delikatnosci, odpowiedzi zdawkowe, brak...
~Obolała
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

pi wątek zamknięty super lekarz :-)
~pi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

naprawdę dobry specjalista wątek zamknięty prowadziłam u niego dwie ciąże i byłam bardzo zadowolona. jako lekarz-bardzo...
~mamusia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2011

Specjalista, mój ulubiony lekarz wątek zamknięty Pan doktor prowadzi już moją drugą ciążę. Jest rzeczowy, sympatyczny, bardzo...
~Ula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
43

postów

37

wątków

do góry