Widok

JAK GO ZDOBYĆ ????????????

PODOBA MI SIĘ PEWIEN CHŁOPAK ! CHODZI ZE MNĄ DO KLASY ! ALE JEST STARSZY BO NIE ZDAŁ KILKA RAZY ! JEST BARDZO FAJNY, SYMPATYCZNY I ŁADNY CHCIAŁABYM GO ... ZDOBYĆ ! PONIEWAŻ BARDZO MI SIĘ PODOBA RÓŻNICA WIEKU MIĘDZY NAMI TO JAKIEŚ 3 LATA ! POMÓŻCIE !!
PS. W SZKOLE JEST ŻADNO (WAGARUJE)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AHAWA

Ty się zastanów, czy warto? W tej samej klasie, a starszy już o 3 lata, w szkole rzadko bo wagaruje... przystojna twarz to chyba trochę zbyt mało, fajny, powiadasz? A kiedy to miałaś okazję się o tym przekonać?? Ja rozumiem, że ktoś może nie przepadać za atmosferą szkoły, bo sama swojej nie lubiłam, ale cały widz polega na tym, żeby nie kiblować parę razy:((
Myślę, że stać Cię na więcej
pozdrawiam:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Chcę go zdobyć"- tego nie trzeba komentować:D...to już którys z kolei o którym mówisz na tym forum...no no ładnie Ci idzie:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro nie chodzisz do szkoły to jak masz zamiar go zdobyć!!!????
najpierw popracuj nad sobą i swoim wyglądem potem zacznij chodzić do szkoły i dawaj mu proste sygnał ze on ci się podoba!! przyglądaj się jemu często i PATRZ PROSTO W OCZY!!!! a w końcu powinien coś zauwarzyć. pozdrowienia pa!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ewcia napisał(a):
> skoro nie chodzisz do szkoły to jak masz zamiar go
> zdobyć!!!????


Ewcia przeczytaj to co ona napisała jeszcze raz, to on nie chodzi do szkoły...
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepiej go nie zdobywaj. Zdobądź "jakąś trudniejszą partię" Mierz wysoko. pa pa powodzenia :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

czat (25 odpowiedzi)

gdzie mamy wejsc,aby rozmawiac na czacie?????????????????

do góry