Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bronisława Peterson - opinia wątek zamknięty Kupiłam samochód peugeot 208 i jestem bardzo zadowona z obsługi Pana Michała...
~Bronisława Peterson
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Bardzo fajny salon wątek zamknięty Szczerze ujmujac to bardzo przyjazne miejsce do realizacji marzen o zakupie...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Bardzo fajnie wydane pieniadze wątek zamknięty Szukalem samochodu do domu dla zony i trafilem z polecenia znajomego do...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

508 - taki jaki chciałem wątek zamknięty wszedłem tylko zobaczyć a skończyło się zamówieniem. sprzedawca dołożył...
~latitude
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Nazwa JD Kulej nieprzypadkowa- serwis kuleje... wątek zamknięty Skusiłam się na serwisowaną usługę w moim starym Peugeocie 206, mimo że mam...
~Blondynka tylko farbowana
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

pozytyw wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i na wysokim poziomie obsługa klienta. W sprawie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 grudnia 2013

szybko i bez problemów wątek zamknięty uratowali mi tyłek - nagła usterka późnym wieczorem, gdy następnego dnia...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

OK wątek zamknięty Fajny serwis, bardzo elastycznie podchodzą do potrzeb klienta. Rozsądne ceny...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Naciąganie klienta na wymianę dobrych części wątek zamknięty Podczas przeglądu na 40000 km (308 hdi) pan z serwisu poinformował mnie ,że...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2012

nie polecam wątek zamknięty Bardzo niemiła obsługa - w tym serwisie panuje jakiś czaso-wstrzymywacz bo na...
~wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Peugeot na weekend wątek zamknięty Wszystkich fanów Nowego Peugeot 508 zapraszamy do udziału w konkursie...
~JD Kulej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2011

Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i żetelna obsługa w salonie sprzedaży.
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEN SALON wątek zamknięty Kupiłem w tym salonie 2 samochody, za każdym razem sa jakies problemy. Serwis...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 marca 2010

Lubię peugota ale... wątek zamknięty Ogólnie jestem bardzo zadowolony z serwisu , jedynie co mi sie nie podoba to...
~Zwykły klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

Miłe spotkanie wątek zamknięty Bardzo się ucieszyłem gdy podczas wizyty w serwisie spotkałem Panią...
~użytkownik 407
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 września 2008

Bardzo dobre wrażenie wątek zamknięty Wyrazy uznania dla Pani Brygidy za profesjonalne podejście do mojej sprawy....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 września 2008

Miłe zaskoczenie wątek zamknięty Zawsze gdy przyjeżdzam na serwis czuję się jak intruz a tu miłe zaskoczenie ,...
~andrzej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 września 2008

obsluga jak w garażu wątek zamknięty przy wymianie opon serwis nie zauważył braku klocków hamulcowych min nie...
~antykulej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

:/ wątek zamknięty Co odstawiam tam samochód to albo wymienili coś czego nie mieli, albo czegoś...
~Zawiedziony klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

19

wątków

do góry