Widok

Jai samochód dla kobiety?

Stoję przed dylematem. Musze jak najszybciej kupić jakieś autko - najlepiej nieduże, do jazdy po mieście, zeby nie paliło jak smok i dobrze sie prowadziło...Nie wiem, od czego w ogóle zacząć poszukiwania. Nie mam faceta, który mógłby mi coś sensownego doradził...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla kobiety na miasto to raczej sedan lub hatchback: mazda.pl/filozofia-mazdy/aktualnosci-i-wydarzenia/porady/sedan-a-hatchback--co-je-roni-i-czym-si-kierowa-czy-wyborze-rodzaju-nadwozia/. Myśle, ze mazda to całkiem zgrabny samochód dla kobiety :) Najlepiej przetestować na własnej skórze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podstawa, to budżet. W każdym, niezawodnym aucie można się "zakochać". Żona początkowo z przymusu wsiadła do Nissana Primery. Później że złą w oku podpisywał umowę sprzedaży. Teraz jeździ Fordem Focusem i na razie nie mowy o zamianie, chociaż proponowałem jej już kupno nowego auta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swego czasu byłam bardzo zadowolon z toyoty yaris. Przyjemnie się prowadzi, ekonomiczne i akurat do miasta
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taki jaki jej sie podoba :D nie ma znaczenia jaka to płec.. Ja mam Land Rovera nowego z salonu British Car
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

do góry