Widok

Jak dojsc od lotu do centrum Hewelianum?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Tj w tytule czy da sie dojsc ulica Trzeciego Maja czy zupelnie inaczej tam sie idzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Da się dojść, ale to kawałek drogi. Generalnie można dojść z czterech stron. Skoro interesuje cię dojście od LOT-u, to należy przejść przejściem podziemnym pod jezdnią i wyjść na Targ Rakowy. Następnie minąć Bibliotekę Wojewódzką i pójść w kierunku Urzędu Miejskiego i starego budynku sądu (ul. Nowe Ogrody). Przejść na stronę, gdzie znajduje się sąd, minąć budynek i skręcić w prawo do parku tuż za ostatnim budynkiem. Wybrukowaną ścieżką dojdziesz do Centrum Hewelianum (po drodze jest drogowskaz).

Ulicą 3 Maja też da się dojść, ale wydaje mi się, że jest to dłuższa i bardziej skomplikowana droga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikro - a mi się wydaje, że prostsza droga od 3 Maja. Tylko wtedy chyba lepiej wysiąść przy dworcu
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, tak, ale autorka wątku pytała o dojście od LOT-u. Zakładając, że jedzie komunikacją miejską, jeśli wysiądzie przy Dworcu PKP, musi przejść tunelem, wyjść na ul. 3 Maja przy Dworcu PKS i wejść między płatnym parkingiem a Urzędem Pracy i nowym budynkiem sądu na dróżkę prowadzącą do Centrum Hewelianum.

Najkrótsza droga jest wtedy, gdy dojedzie się tramwajem do przystanku tuż za skrzyżowaniem Nowych Ogrodów i Pohulanki (czyli za Szpitalem Wojewódzkim) i od przystanku cofnie się odrobinę do wspomnianego przeze mnie wcześniej parku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (14 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (137 odpowiedzi)

Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej,...

do góry