Widok

Jak leczyć przedwczesny wytrysk

Witam. Mam 25 lat i mam przedwczesny wytrysk. Normalnie kilka ruchów i koniec. Mam partnerkę. Początkowo to tolerowała,potem powiedziała mi ,że jej partner mógł o wiele dłużej co totalnie mnie podłamało ( chyba nikt czegos takiego nie chcialby od swojej laski usłyszeć).
Próbowałem ćwiczeń ale nie działa.Tak się podnniecam i kilka ruchów i koniec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W trakcie zabawy myśl o seksie z Grodzką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Testowałeś prezerwatywy na opóźnienie wytrysku albo chusteczki Oc wipes?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A szkoda bo moim zdaniem mają o wiele lepsze działanie niż jakiekolwiek inne środki na wstrzymanie erekcji. Sa nasączone środkiem ( nie pamiętam już jakim ale jest to coś z lidokainą pewnie). Przed stosunkiem smarujesz penisa zawartością chusteczki i dzięki temu będziesz miał o wiele większą kontrolę nad tym co robisz. Będziesz w stanie o wiele dłuzej. Nie wiem czy będziesz mógł zamówić je stacjonarnie, sam zamawiam sobie większe opakowanie raz na jakis czas z neta ( nie polecę jednak jednego konkretnego sklepu bo warto jest poszukać sobie promocji w kilku sklepach).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra, zamówiłem. Mam nadzieję,że pomogą. Mam jeszcze jedno pytanie. Ile trzeba czekać po użyciu chusteczki? Może na od razu czy trzeba coś poczekać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

N a opakowaniu powinna być dokładnie instrukcja ale proponowałbym nie dobierać się do dziewczyny tuż po zastosowaniu chusteczki bo możesz ją znieczulić a to raczej nie chodzi o to. Poczekaj te 5 minut. Wszystko powinno się wtedy dokładnie wchłonąć. Twoja panna może Ci to wsmarować w penisa ( potraktujcie to jako grę wstępną)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę udać się do seksuologa na pewno doradzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi udało sie tabletkami Stud Pills. Szybko zadziałały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

do góry