Widok

Jak mieszka się w Wejherowie?

Wejherowo Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam.W maju tego roku przeprowadziłam się z Lęborka do Wejherowa.W Lęborku mieszkałam od urodzenia,ale mąż ma stąd blisko do pracy{pracuje w Gdyni}więc dlatego ta przeprowadzka.Mieszkamy na Orzeszkowej.Mąż się bardzo szybko zaaklimatyzował i dzieci też,niestety ja tam zostawiłam rodzinę,przyjaciół.Jest mi bardzo ciężko.Byłoby mi miło gdyby ktoś napisał jak się mieszka w Wejherowie i gdzie jest najbliższa przychodnia zdrowia,bo chcę zapisać dzieci.Z góry dziękuję:}
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mieszkam w Wejherowie od zawsze;) i raczej nigdzie się stąd nie ruszam;)
Jak mieszkasz na Orzeszkowej to niedaleko ode mnie;) tylko że ja za mostem.
Dzieci możesz zapisać do przychodni na kaszubach przy centrum handlowym kaszuby lub na pucką (tam bardziej polecam) do tej starej przychodni przy deptaku. A najbliższa to jest u mnie na osiedlu (Fenikowskiego) jest to filia tej z kaszub.
Jak byś chciała coś więcej wiedzieć to pisz na agajaaga@gmail.com
Pieniądze szczęścia nie dają, ale łatwiej cierpieć w luksusie...
[url=http://lilypie.com]
image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja też mieszkam na Fenikowskiego od 6 lat, wcześniej mieszkałam w Gdańsku. W Wejherowie najbardziej podoba mi się to,że jest wszędzie blisko.Ogólnie jest fajnie, jest gdzie pospacerować, jest kino, sale zabaw dla dzieci. Jakaś większa galeria handlowa by się przydała.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja też się przeprowadziłam ale z Gdyni, może i fajnie że jest deptak, wck, park ale jest bardzo dużo patologii i przyzwolenie na nią
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
czyli konkretnie czego ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też się tutaj nie dawno przeprowadziłam.Ciężko się tu z kimkolwiek zaprzyjaźnić.Może gdybym mieszkała w bloku,ale tak to ciężko.Dziwni są te Kaszuby.Nie zbyt sympatyczni.A Panie w Urzędzie Pracy nie miłe i nic im się nie chce.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
To miało być do Gabi heeheh
Ja mieszkam w bloku i nikogo z niego nie znam, ale wiem o czym mówisz-ciężko się poznać a co dopiero zaprzyjaźnić. Może komuś młodszemu łatwiej...

-Bini
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam pod Wejherowem od niedawna. Wszystkie sprawy załatwiam w tym mieście właśnie. lekarzy wybieram głównie z przypadku ( czy jest wolny termin?). Podoba mi się rozwój tego miasta, istnienie drogi szybkiego ruchu, skmki, łatwości dojazdu do trójmiasta, ilość sklepów, fajny park dla dzieciaków.No ale właśnie, ciężko z kimś się zaprzyjaźnic, gdzieś wyjść na kawę i plotki. Brak mi otwartości ludzi do ludzi :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zawsze możemy się umówić na kawę lub gdzieś z dzieciakami . Ja jestem pozytywnie nastawiona, szczególnie, że jesień sprzyja siedzeniu w domu ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To cieszę się - że pozytywnie nastawiona ;-)
Dzieciaczki w jakim wieku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
5lat i 9lat :)) a Twoje? i jaki zakątek Weja ;p ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja tak jak pisałam wcześniej mieszkam tu od maja i nadal nikogo nie poznałam.Chyba mnie też brak otwartości do ludzi,albo za bardzo na siłę chcę i nic z tego nie wychodzi.Czas pokaże co będzie dalej:}
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka- dawaj na kawę ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam 5 letniego synka. zakątek nie e. mieszkam we wsi pod W. ;-) ale często bywamy w tygodniu, czy to zakupy, lekarz, obiad, kawa, latem park. mieszkam od niedawna i poznaje miasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piksi.Dziękuję za zaproszenie.Ja mieszkam na Śmiechowie,ul.Orzeszkowej.Także do centrum jest kawałek a i auta nie mam dla siebie,bo mąż zabiera do pracy.Ale zawsze możemy się zgrać:}
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok. może podasz swojego mejla? zgadamy się ;-)
pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Piksi.To e-mail oliwajulia@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja również czuję się w tym mieście bardzo samotna,co prawda mieszkam w Wejherowie już ponad trzy lata ale zaszylam się w domu po urodzeniu dziecka troszkę się zmieniło wiadomo spacerki,bajkolandy jednak prócz męża który pracuje i często jest nieobecny nie mam tu nikogo,smutne to bo jedyna osoba z która mogłam swego czasu porozmawiać była Pani z warzywniaka.. rodzina daleko,przyjaźnie zostały w rodzinnym mieście dobija mnie ta sytuacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A które osiedle?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja tak mieszkam już od 6 lat, że w tym mieście nie mam znajomych, całe szczęście że pracuję w Gdyni, to mnie ratuje trochę, bo i tu mam rodzinę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A samo miasto - dość fajne, wszędzie blisko, szpital, przychodnia, bo często korzystamy ;) ale też bardzo ładny park i spokojna droga do szkoły dla dziecka. Mój syn który się tu urodził uwielbia to miasto:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej osamotniona :)

Ja też od trzech lat mieszkam w Wejherowie i też żyję sama sobie z dzieckiem...rodzina i przyjaciele daleko :( więc jeśli masz ochotę na jakiś kontakt to pisz :)
aga_nowe@o2.pl

Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Wejherowie się nie zaprzyjaźnisz, oni zamknięci do świata, żyją sami dla siebie. Wejherowo to stan ducha :D hahahah
Tam powinno się rzucić bombę i wszystkich wysadzić w powietrze.. wszyscy tacy sami koszmar... za nic w świecie bym się tam nie przeprowadziła i żałuję że straciłam miesiąc życia na mieszkanie tam.. :P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zupełnie się nie zgadzam, ludzie są specyficzni, ale widzę różnice wśród tych którzy pracują w urzędach, sekretariatach, bibliotekach, serca na dłoni, wszystko da się załatwić.
Ostatnio miałam sprawę w szkole u syna (ZS3 Wejherowo) i pani z sekretariatu szkoły wszystko załatwiła mi od ręki, z uśmiechem, z sympatią, a mogła powiedzieć nie da się, jak nieraz się słyszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Anno i jak się teraz mieszka w Wejherowie? Zamierzam się tam przeprowadzić z dużego wojewódzkiego miasta, zależy mi na klimacie morskim bo dzieci moje są alergikami, boję się tylko że nie będą miały takich możliwości jak teraz , szkoły na Pomorzu kiepsko wyglądają w rankingu a do Gdańska czy Gdyni pewnie nie ma szans bo nie z rejonu( przynajmniej tak jest u nas) dziękuję za informację, każda na wagę złota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wejherowo nie ma klimatu morskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super się mieszka. Piękna okolica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry