Widok

Jak poderwać babke w sklepie ?

Kto ma patent na podryw babki w sklepie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm..... ZALEŻY MOŻNA TO ROBIĆ WIELOMA METODAMI .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mów jakimi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm... NIE WIEM jak ci pomóc ale....
zależy czy ona tam sprzedaje, czy często tam przychodzi
I JAKI TO JEST SKLEP !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakladasz buty oraz dlugi skorzany plaszcz - nic wiecej, chyba ze jestes niesmialy to zaloz jeszcze spodnie. Idziesz do sklepu i czekasz... Czekasz, czekasz, czekasz... a jak laska na Ciebie spojrzy to szybkim i zdecydowanym ruchem rozchylasz poly plaszcza! Aby zwiekszyc efekt mozesz wywalic jezyk i zagrac na nim, czyli krzyczec 'ble, ble, ble!'. Mozesz rowniez zakrecic narzadem jak ogonem, ale musisz z ta sztuczka uwazac, bo to juz troche perwersyjne i moze byc zlke odebrane. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zigi,
Czyżbyś uważał, że samorozchylenie płaszcza, pod którym nie ma spodni nie jest perwersyjne?? Powiedz, w jakim sklepie tak podrywasz babki, chętnie przyjdę popatrzeć na Twój następny podryw.

Tadek,
Jeśli ona tam pracuje, to postaraj się wymyśleć, do czego może być Ci bardzo potrzebna jej pomoc. Jeśli pracuje w sklepie z bielizną to raczej nie próbuj prosić jej o pomoc w wyborze seksownej bielizny dla Twojej ukochanej, która ma "dokładnie takie wymiary jak Pani". To nie zadziała, bo my nie lubimy Wam pomagać w ułożeniu sobie życia z kimś innym:))
powodzenia:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze? Jest perwersyjne! Ale kto nie lubi odrobiny perwersji??? Zakazany owoc smakuje bardziej, musisz cos o tym wiedziec, skoro chcesz zaszczycic mnie swoja obecnoscia na najblizszym show!!!
;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tadek,
a może tak zupełnie zwyczajnie, kup różyczkę wpadnij do sklepu, wręcz jej i powiedz, że bardzo Ci się podoba. Nie martw się, nie wyśmieje Cię, a gdyby jednak tak zrobiła to uwierz mi, to ona zrobi z siebie idiotkę a nie z Ciebie. Nic nie tracisz decydując się na taki gest, bo na razie nic nie masz, więc w najgorszym razie możesz nie zyskać, pomyśl o tym:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelacyjnie bedzie jesli pracuje w sklepie miesnym. wtedy mozesz zagadac z nia o salcesonie albo kaszance tudzież wątrobiance i juz jest twoja. warunkiem jedynie jest znajomosc tematu. zaimponujesz jej np wymieniajac z pamieci gatunki salcesonu lub omawiajac proces produkcyjny kaszanki od swiniobicia poczawszy na napelnianiu flaka skonczywszy, ze szczegolnym uwzglednieniem momentu spuszczania krwi ze swiniaka.
powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tadek napisał(a):

> Kto ma patent na podryw babki w sklepie ?
Popros " babke" o pomoc w wyborze czegos tam(zalezy od sklepu)
Wiekszosc kobiet ma silnie rozwinienty instynkt opiekunczy i z przyjemnosciom ci pomoze a wtedy zagadaj ze chcesz sie odwdzienczyc
i zapros na kawe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

do góry