Widok

Jak poprawić wygląd kolan

czy znacie moze jakies metody by zmienic wyglad skory w tym obszarze? bo jestem mlodą osoba a kolana wygladaja jakby staro-ta skora jest tam jakas pomarszczona i spierzchnieta , moze tez malo jedrna-czy sa na to jakies zabiegi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początek spróbuj kremy nawliżające i ujędrniajace - do tego cwiczenia , jesli to nie pomoże musisz udac się do salonu kosmetycznego, który w swojej ofercie bedzie miał do zaoferowania skuteczne zabiegi na ujędrnienie skóry ; napewno dobrze zadziałałyby masaże ale z reki profesjonalnego masażysty; Z tych bardziej inwazyjnych zabiegow dobre rezultaty daja dermapen, mezoterapia, ewentualnie karboksyterapia.
także jest wiele sposobów, a Ty musisz dopasowac do siebie to co najlepiej bedzie służyc skórze na Twoich kolanach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat kremy i cwiczenia nie pomagaja.czasem mam wrazenia jakby tej skory bylo tam troche za duzo i stad ona taka opadnieta teraz,nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje. Gdzie polecisz się wybrać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie nie pozostaje nic innego jak zabiegi w wyspecjalizowanych salonach kosmetycznych, które powinny zaproponowac Ci odpowiednie zabiegi silnie ujędrniające, dołącz do tego cwiczenia - radziłabym zajrzec Ci do gabinetu medycyny estetycznej, tam lekarze mają często ciekawe preparaty, którymi w niektórych przypadkch można zdziałac cuda ;( W Clinica Cosmetologica obecnie są darmowe konsultacje , na miejscu doradzą Ci pewinie, jakie zabiegi się sprawdzą. sądze, że znajdziesz sposób na poprawienie swoich kolan, bo raczej jakakolwiek operacja plastyczna nie wchodzi w grę
powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pokochać siebie!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprobuj wazeline ona ma zupelnie inna konsystencje niz kremy nawilzajace lub oliwke dla dzieci. a najlepiej wybierz sie do dermatologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też to miałam. Rób pylling z grubej soli z dodatkiem zwykłego oleju jadalnego. Po jednym razie jest poprawa Co do karboksyterapii to również polecam z tym, ze sama miałam na uda oraz na pupę. Robiłam własnie w Clinica cosmetologica Cała serię bo chciałam ujędrnić skórę.Zabieg trochę nieprzyjemny ale ogólełm to polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

Jakie tabletki na libido działają (33 odpowiedzi)

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i...

Pozbyć się bólu kręgosłupa, stawów itd. (40 odpowiedzi)

Piszę, bo natrafiłam zupełnie przypadkiem na coś co likwiduje lub redukuje każdy ból. Bez...

do góry