Widok

Jak powstrzymać wypadanie włosów?

Mam taki problem, że wypadają mi strasznie włosy. Byłam już u lekarza i zrobić podstawowe wyniki i wszystko jest ok. Jednak włosy wypadają. Obawiam się, że już teraz widać łyse place. Czy możecie polecić coś skutecznego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie, czy włosy Ci wypadają, czy może łamią się u nasady. Co może być wynikiem ich przesuszenia. I tu na pewno może pomóc olejowanie. Jeśli jednak włosy wypadają to najlepiej udać się do trychologa. Może pomoże. Np. można też skorzystać z kuracji Delpos. Z tego co czytałam to dermokosmetyki na bazie naturalnych składników. I opinie w Internecie są pochlebne. Może spróbój?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi na naprawdę mocne wypadanie włosów pomógł... spokój. Zastanawiałam sie czemu wypadają a jak okazało się było to na tle nerwowym. Pytanie czy u Ciebie nie ma jakiegoś stresowego etapu życia?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obecnie chyba każdy ma stresowy czas. A sytuacja na pewno nie pomaga. Faktycznie może to być powód. Mówisz, że Delpos Ci pomógł. A stosowałaś 3 kosmetyki czy jeden? I po jakim czasie były efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi jak tylko wraca faza wypadania, biore suple: maxi krzem...sa bardzo bogate w skladzie i cenowo niskie, i po konsultacji z trycholog , i na stronie pana tabletki ktory bardzo konkretnie opisuje mase suplementow nt wlosow.
i stosuje wcierke i raz na tydzień olejowanie SESA. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie. Najlepszy sposób- ogolić się na łyso!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życie bez stresów. Prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi pomogły kiedyś tabletki kerabionebooster. Jak zrobiło się bardzo źle, poszłam do lekarza na mezoterapie, jestem po 3 haircare i widze poprawę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odstresuj się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a próbowałaś wcierki? Mojej koleżance okropnie wypadały włosy, tez na badaniach nic szczególnego nie wyszło. Zaczęła robić wcierki i jest lepiej. Dodatkowo warto brać witaminki wzmacniające włosy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doustnie Revalid albo Kerabione i herbata z pokrzywy. Wcierka - ampułka Joanna Rzepa. Sprawdź we krwi poziomy TSH, fT3, fT4, ferrytynę, wit. D3 i B12.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam http://gabinettrychologii.eu/ na pewno pomoze CI zniwelować problem. Kobieta zna się dobrze na włosach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sen, zdrowe jedzenie, odpowiednei kosmetyki no i suplementacja od srodka to takie podstawy, nie zaszkodzi tez wizyta u trychologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram ja tez zaczelam od lekarza, biore suplementy dla matek karmiacych i stsouje golden zestaw do wlosow maska tonik szampon z kosmetykow The Garden. Zamawiam je na eksperciwlosow.pl wczesniej wykonalam sobie tylko test online by pomogli mi wybrac ktore produkty beda dla mnie najbardziej odpowiednie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no ja wlasnie tez sobie teraz test zrobilam ale czekam na wyniki, zaraz po wyplacie cos zamowie bo opinie maja dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

msm kapsułki z konopiafarmacja szampon z biotyną i wcierka Joanna wzmacniająca konopna. To jest hit, nie umiem inaczej nazwać czegoś po czym włosy rosną 5 cm. na miesiac. to jest bardzo duzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

do góry