Widok

Jak pozbyć się flegmy u dziecka

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Chodzi mi nie z noska bo nosek czysty,tylko charczy i to wszystko zalega mu w środku i moje pytanie jak można u 2 latka sie pozbyć tego??
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
sa takie fajne krople "deflegmin"..Dzicko po nich super odkkrztusza flegme..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10
Witam,mam ten sam problem.Inhalacje,syropy i nic nie pomaga.Walczymy z tym od marca :-(
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
skoro walczycie z tym od marca to warto się zastanowic czy to nie jest alergiczne przypadkiem - w alergii występuję tzw nadmierne zaśluzowanie organizmu wtedy zazwyczaj zawalony jest np. nos, zatoki, oskrzela ...stąd katary i kaszle ale podłoże alergiczne więc się ciągnie miesiącami od wczesnej wiosny najczęsciej .
My radziliśmy sobie podając Pulmicort i Berodual oraz syropy/tabletki p.alergicznya codziennie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
oczywiscie Pulmicort i Berodual nie codziennie ..:-)tylko jak akurat jest tak pyłków wtedy przez 2-3 dni inhalacje bo inaczej mamy kaszel ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Maly ma angine ropna
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Angina ropna :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Flegamina dla dzieci jest dobra na odkrzuszanie flegmy oraz pomaga też syrop ziołowy Hederasal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadza sie dziecko odkaszlnie, ale nie wypluje tego bo nie umie. Połyka to z powrotem. I ta flegma jeździ góra - dół. I co zrobić w takim wypadku?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
moze inhalacje z Mucosolvanu pomogą ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ew . ACC junior
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
robie inhalacje pulmicort0,25 cała ampułka plus 10 kropli berodualu. Inhalacje 2 razy dziennie i tak prawie 2 miesiace
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Fakt jest lepiej bo nie rozwija sie zap. oskrzeli. A tak od stycznia do kwietnia miała moja córa 4 razy zap. oskrzeli plus raz zap. płuc. Moja córa ma niespełna 2 latka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
noo to na bank macie jakąś alergię ...tak to zwykle wyglada niestety
ważne aby szybko robić inhalacje zeby nic sie nie zdążyło rozwinąć
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
podajesz coś przeciwalergicznego na stałe ???? powinnaś koniecznie ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
oprócz medykamentów zawsze wspomoże, a na pewno nie zaszkodzi stary sposób...oklepywanie... syrop wykrztuśny typu flegamina, ambrosol czyli takie , któe bierze sie do ok. godz. 16 i oklepywanie.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na wieczór dostaje Drimon 4mg (od przeszło miesiąca) i wzmacniająco padme.
Moje starsze córki 12-letnie są odczulane, wiec doze prawdopodobieństwo ze to alergia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
inhalacje robimy 4 razy dziennie
image[/url]
image[/url]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
robiłam inhalacje z mucosolvanu,berodual,pulmicort,atrovent/dobierane ,zmieniane/moja córcia ma skłonność do skurczu oskrzeli/syrop mixture,byliśmy u pulmonolog i nic -zdrowa,a cały czas ma flegmy aż krztusi się i zdarzają się wymioty,kaszle.W lipcu idziemy położyć się do szpitala-Polanki na diagnostykę -3dni.Czekamy ,czekamy ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ogranicz to, co zaflegmia z diety.
Odpadają słodycze i nabiał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dodam że warto stosować oklepywanie...

http://www.kaszeludzieci.pl/oklepywanie-niemowlat.html

wbrew pozorom to bardzo ważny zabieg stosowany w celu pozbycia się zalegającej flegmy.
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi doktor zapisala pecto drill
pomogl
rozrzedza flegmę ale nie zwieksza jej objetosci jak flegamina
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam moje 10 miesieczne dziecko też polyka ta flegme i tak jest juzy od dwóch miesięcy góra dół. Lekarz w niemczech nie chce specjalnie nic dać. Co Pani zrobiła. Mój syn alergii nie ma
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po polknieciu flegma trafia do ukladu pokarmowego a nie oddechowego
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale to idzie do żołądka więc nie ma większego wpływu na to zaflegmienie. Jak sie odrywa to już jest dobrze i czy połyka czy wypluwa nie ma większego znaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam flegamine mój synek źle reaguje na to non stop się męczy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, potrzebuje pomocy leze z coreczka w szpitalu ktora ma 15 miesiecy dostala kaszlelku przy ktorym jest flegma i sie od razu dlawi oraz dusi..podaja tu jakis antybotyk gdzie to sie nasila jeszcze bardziej co robic w takiej sytuacji i jak poradzic sobie samej z takim kaszlem . Prosze was o pomoc
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7
proszę spróbować takiej metody jak odflegmianie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja bym zabrała dziecko do lekarza, a nie zastanawiała się na forum co się dzieje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy jakiś lekarz podjąłby się tego? Gdzie znajdę więcej informacji o metodzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo fajnie do inhalacji sprawdza się olejek eukaliptusowy ale musi miec odpowiednie stezenie, ja kupuje na stronie pachnaca kraina :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skuteczna metoda naturalna, tania,szybka....z mleka , ale nie uht- zrobić twaróg-przepis w internetach- i leciutko ciepły nałożyć na gazę i połozyć leżącemu dziecku na klatkępiersiową, okryć by było ciepło, zdjąć jak ostygnie , leciutko odgrzać w wodzie która została po jego robieniu i znów przyłozyc...proste jak metr sznurka i działa, uratowało moje dziecko przed szpitalem bo nic nie pomagało... acha, odstawić wszystkie rzeczy powodujące flegmę np mleko,cukier,banany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

czym wybielić zęby (22 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

do góry