Widok

Jak rozmnożyć śnieg ?

Ludzie próbują rozmnażać różne rzeczy.
Próbują się rozmnażać, ale coraz gorzej to im wychodzi.
Dążą do rozmnożenia dóbr konsumpcjyjnych tak intensywnie, że popsuli klimat.
Jeden taki kiedyś rozmnażał cudownie chleb i ryby.

Ale nikt nie potrafi dokonać tego co udało się w Gdańsku. Tu rozmnażą się cudownie śnieg. Spadło ostatnio tylko 10 cm (słownie: dziesięć) śniegu, ale w rejonie Havla i Wilanowskiej , szczególnie w okolicy przejść i dojść dla pieszych, przy pomocy nowych technologii, chemii i zapewne z uzyciem Artificial Intelligence udało się stworzyć małe zagłębie produkujące zaspy i zatory z błota posniegowego i kaszy śniegowej. Niestety wysiłki tej sztucznej inteligencji niweczy coraz mocniej grzejące słońce, które zaspy te rozpuszcza.

Myślę, że te wyniki zawdzięczamy technologii managamentu, który za komuny określano mianem centralizmu demokratycznego. Dzwonisz do lokalnej placówki Straży Miejskiej by problem zarejestrował, ale oni odsyłahją ciebie do numeru alarmowego, a stamtąd przekierowują ciebie do biura Kontaktu UM.

I tak właśnie wygląda zarządzanie nieodpowiedzialnością. Moje gratulacje.
Podobno samorząd polegał kiedyś na tym, że sprawy rozwiązuje się na możliwie najniższym, najbliższym szczeblu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciesz się że nie mieszkasz w Karkonoszach.... poszukaj w internecie historii "Domek w Karkonoszach". A tak ad vocem : marudzisz jak stary dziad z tym śniegiem, niczym malkontenci o zimie, która jak co rok zaskakuje drogowców. Ciesz się z tego białego puchu, on przykrywa wszystkie brudy. Nie przykryje jedynie złodziejstwa PISu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rada na odśnieżanie https://www.youtube.com/watch?v=0ov53YrKl8c
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No a w waszej Hameryce Niegrow bijut. U nas niet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...

do góry