Widok

Jak się pożegnać...

Witajcie drodzy forumowicze...jak się pożegnać że wszystkim znajomymi?Lekarze dają mi trzy miesiące życia, jestem jeszcze w pełni sprawny i chciałbym zrobić coś żeby o mnie zawsze pamietano:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadzieja umiera ostatnia. Nie ma problemów nie do rozwiązania. Cuda też są . Pamiętaj o tym.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Eh może i są ale w moim wypadku to marne szanse:-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź do swojego lekarza rodzinnego , wypisze Ci antydepresanty , wrócisz do normy po krótkim czasie.Też tak miałem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam białaczkę i to całkiem inna sprawa:-(ale chcę coś wspaniałego zrobić by mnie pamiętali taki jak bylem...czyli pełen energi do życia :-)bo taki jestem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyjedź na miesiąc i przysyłaj pocztówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@Antonio A w jakim wieku jesteś? jaki rodzaj białaczki?
sorry że tak z grubej rury ale może zbyt zamożnie wyglądasz i lekarz zwietrzył dobry interes
postraszy, wyleczy, zarobi i wszyscy będą zadowoleni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mam 26 lat...chodzę prywatnie, ale i to nawet nie pomoże...a o chorobie nie będę się tu rozpisywał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zarejestrowanym w dkms dawcą szpiku i wiem że wielu osobom się udaje
i to całkiem nieźle, się z tego wykaraskać
Ja bym sugerowała żeby skonsultować sie z zupełnie innym lekarzem, a nawet z dwoma ! jeśli jest taka możliwość

Sama ostatnio miałam taką sytuację że już myślałam ze mnie tu nie będzie
ale udało się, a ty masz o tyle fajnie że jeszcze możesz sam dużo rzeczy przygotować

czy masz dzieci i żonę?
czy jest jakaś rodzina której przyszłość warto by było zabezpieczyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żony nie mam odeszła gdy się dowiedziała:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A to sucz...kij z nią
O kogo się martwisz że tu zostanie kiedy Ciebie zabraknie
może rodzice albo jakaś bliską osoba o ile taka jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciężko pisać o tym, ale wiem że zostałem sam i raczej z tym nie wygram....rodzice są ale nie chce by wiedzieli o moich problemach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

masakra jak można zostawić człowieka w takiej sytuacji

Masakra jak mozna zostawić człowieka w takiej sytuacji !podłość!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieci nie mam...a rzeczy materialne się nie liczą w takiej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak się dowiedzą choćby na pogrzebie
W takim wypadku to oni będą "spadkobiercami" ewentualnych niecnych planów które poczynisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1. Najokazalej - "bombowo" - ale nie wiem czy o takie zapamiętanie tobie chodzi - bo zostaniesz raczej negatywnie zapamiętany chyba że zrobisz to ściskając Kim-a, albo tego norwega nie pamiętam jak mu tam...
2. Podpalić się w imię jakiejś kontrowersyjnej idei - za / przeciw życiu poczętemu ,EU...
3. Najlepsza jest opcja żeby dobrze się kojarzyć wszystkim - tu trzeba wykazać się kreatywnością - bo najlepiej jakbyś był w czymś pierwszy - przykład : pierwsza ofiara auta autonomicznego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

>jak się pożegnać że wszystkim znajomymi?

Po co się żegnać ?
Za chwile i tak wszyscy się spotkamy.
Rób to, co robiłeś, bądź sobą.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Białaczkę też poddaje się leczeniu. Są różne postacie tej choroby. Z tą myślą musisz żyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> albo tego norwega nie pamiętam jak mu tam...

Brevik?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie żegnaj się..zmień myslenie....ja kilka lat temu usłyszałam miesiąc ....i nigdy nie powiedziałam że mi coś dolega, badania, stwierdzenie ,otrzepanie piór...i nie mam czasu na umieranie...zyję tak szybko że nikt mnie nie moze dogonić...choroba tym bardziej ...powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrób imprezę, największą w swoim życiu, a po niej zniknij.
Przy okazji możesz zapłodnić wszystkie kobiety, które przyjdą na imprezę - wiele osób będzie o Tobie pamiętać:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właściwie skąd ta potrzeba, aby Cię pamiętano?
Mimo wszystko to Twoje życie, kończy się, więc co jest z Tobą nie tak, że ostatnie chwilę chcesz oddać innym?
Poświęcić dla anegdoty opowiadanej wśród znajomych?
Może lepiej zrobić coś dla siebie?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Antyspołeczny , ty synku. Po usłyszeniu diagnozy miałbyś portki mokre. Czuję to .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>ty synku

Chyba wiesz coś, o czym ja nie wiem:d
To z pewnością daje ci pełne prawo do decydowania, co by się ze mną działo przy takiej diagnozie.
Czujesz to jak nic, masz moc!
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Właściwie skąd ta potrzeba, aby Cię pamiętano?

wg wierzeń owego osobnika, tam gdzie pójdzie będzie miał jakieś profity z tego tytułu. :P jakoś nie przychodzi mi inny powód ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo nie chciał bym, żeby pamiętali tylko o mnie w Święto Zmarłych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Antonio, skoro wiesz, że za chwilę zgaśnie Twoja żarówka, to szkoda marnować tych cennych chwil na rozmowy z osobnikami typu wdr, bo to jest nic więcej niż tylko statystyka hejtu.
Pytanie dlaczego chciałbyś być zapamiętany jest okrutne, bo każdy chce by po nim zostało coś więcej.
Po takim wdr zostanie np. tylko trochę hejtu na forum i kilka głupich pytań jak to powyżej.

Antonio, żyj jak żyłeś, kochaj i ciesz się słońcem i kwiatami. Czytaj książki. Przede wszystkim szukaj optymizmu, choć to może być trudne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"bo każdy chce by po nim zostało coś więcej."

Po tobie zostanie cała twoja radosna twórczość. Czytający będą mieli ubaw po pachy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To chyba lepiej niż być zapamiętanym jako ten, co musiał codziennie swój DNA zrzucić do kanalizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Bo nie chciał bym, żeby pamiętali tylko o mnie w Święto Zmarłych.

?? ale że co ?
- chcesz, aby chodzili częściej na grób i dbali o niego przez cały rok.... ?
- chcesz, aby bliscy żałowali że ciebie nie ma, cały czas chodzili smutni , tęsknili i płakali ? nie mogli się otrząsnąć po stracie ?

- jaką będziesz miał z tego korzyść ? postawa nie ma mnie - ale chcę być najważniejszy ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wpisy forumowicza o nicku wdr świadczą, ze poziom empatii idzie w parze z inteligencją.
Im ktoś głupszy, tym ma mniejszą empatię
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żyje tak jakby nic mi nie było, nikomu nie mówię, jednej osobie powiedziałem i mi starczy... sadzę kwiaty u Siebie na działce i drzewa, bo wiem że w ten sposób ślad zostanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedyny ślad to po tobie w dzieciach zostanie, w tym jak je wychowałeś jaką wiedzę, jakie wartości przekazałeś , czego nauczyłeś. Jak im przekazałeś to co dla ciebie ważne (dla przykładu - pamięć o bliskich) to nie musisz się o nic martwić, jak spierdzieliłeś sprawę to kwiatki ,drzewka tego nie uratują ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@skydiver vel anonim
ty empatyczna szczekaczko polityczna - gdzie była ta twoja empatia gdy Gronkiewicz-Waltz z twojej ulubionej jedynie słusznej partii wraz z rodziną nasyłała na ludzi - czyścicieli kamienic ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie cierpię Po. wszystko prawie sprzedali a ludzie tego nie widzieli. Dlaczego tak ich lubicie?co oni dobrego dla Was zrobili...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam syna i niebawem stracę dach nad głową możesz odstąpić mi jakieś miejsce na ziemi bo nie z mojej winy mamy nakaz eksmisji. Będę wszystkim za każdym razem wspominać że ktoś obcy zadbał o mnie i mojego syna. Każdego dnia będę kłaść kwiaty na Twoim grobie. Drzewa i kwiaty wytna. Do puki o mas mówią tzn
ŻE ŻYJEMY A ja bym że szczęścia ogłosiła wszędzie co mnie slotkalo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w testamencie mozesz dostać
kredyt na najbliższe 20 lat
jak przyjmujesz spadek wprost
bez dobrodziejstwa inwentarza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już nie mam nic do stracenia w życiu prócz zdrowia swojego lub syna. Stając się bankrutem straciłam znajomych przyjaciół A zaraz dach nad głową. Pozostał mi kochany syn największe szczęście pies świńska morska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Pozostał mi kochany syn największe szczęście pies świńska morska.

Czy po syn powinien być przecinek?:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ważne kiedy przecinek, lecz to żeby był po nim ślad...każde myśli inaczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po co mu ten ślad?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pies świńska morska? Co to za rasa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

mieszaniec :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Guziec:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Taka świnia z Afryki"?:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Polskim filmie pt. "Poranek kojota" był podawany jako zamiennik... Prawdopodobnie tak:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis

do góry