Widok

Jak szybko pozbyć się SINIAKÓW??

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny w sobote mam slub a nabiłam sobie okropnego siniaka na ramieniu:/ no po prostu jest straszny i niebieski i musze sie go jak najszybciej pozbyc! Smaruje go mascia z arnika i nagietkiem, ale moze znacie jeszcze jakies domowe sposoby? Błagam pomozcie, mam suknie bez ramiaczek i bede wygladac okropnie!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
aescin żel
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Maść z arniki

Maść z arniki zdecydowanie przyśpiesza gojenie się i znikanie siniaków. Preparaty zawierające wyciąg z arniki można kupić w aptekach i sklepach zielarskich.

Bardzo dobra jest maść Arcalen z wyciągiem z kwiatów arniki i nagietka, która ułatwia i przyśpiesza gojenie się krwiaków, wylewów podskórnych oraz nacieków okołostawowych.

Okład z czosnkiem i oliwą

Rozgniatamy 5 ząbków czosnku, który następnie mieszamy z 2 łyżkami oliwy z oliwek. Nasączamy gazę tym roztworem i przykładamy na stłuczone miejsce kilka razy w ciągu dnia.

Okładu takiego nie należy stosować na miejsca z ranami otwartymi, ani nawet na te z obdartym lub uszkodzonym naskórkiem.

Bardzo dobry na siniaki i stłuczenia jest plaster Prel Blue na kontuzje. Łatwy w użyciu, szybko działa, nie brudzi w przeciwieństwie do maści i relatywnie tani (ok. 3 zł).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wizażystka zakamufluje, jesli nie zejdzie :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam posiniaczone nogi przez mojego szczeniaka-lokomotywę, wybierałam się na wesele w krótkiej sukience. Sińce pięknie zakamuflował mi samoopalacz Dove, użyty z umiarem, ze 2-3 razy
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie mam wizazystki:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A dlaczego? ;-)

Nie jest jeszcze za późno, może jakaś wizażystka ma wolny termin. Makijaż to standard, ale kamuflowanie blizn, przebarwień, tatuaży itp. też się mieści w zakresie pracy wizażystki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miałam juz makijaż próbny i po prostu wygladałam jak nie ja, nie pdoobało mi sie, wszelkie moje sugestie zostały niby spełnione ale i tak wygladałam źle. Wole umalowac sie sama;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana nie martw się ja też miałam takiego siniaka na przedramieniu i powiem Ci, że zapomniałam o Nim w dniu ślubu,bo to była najpiękniejszy dzień Naszego życia. A na weselu jak tańcowałam i przy obrotach był bardziej widoczny i jak ktoś pytał skąd go mam to mówiłam wszystkim,że mąż mnie siłą do ołtarza zaciągnął i była kupa śmiechu ;-))) Powodzenia i nie przejmuj się tym!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie bij się z myślami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam krem Heparinum GSK oczywiście w aptece. Mój mąż miał tak fajny kawalerski, że wrócił z limem. Oczywiście tydzień do ślubu a wyglądało to okropnie, codziennie zmieniało kolory. Pani w aptece poradziła jemu tą maść. Rewelacja w dwa dni 3 razy dziennie smarowaliśmy i zniknęło.Polecam naprawdę, nie ma nic gorszego jak mąż z limem :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na siniaki polecam Sixta K Plus. To krem zawierający wyciąg z arniki (odnawia naturalny płaszcz lipidowy skóry). Idealny na siniaki, wylewy i stłuczenia. Bardzo dobra jest też maść Elyth Balsam-stosowana do natychmiastowego leczenia nie ostrych urazów-redukuje obrzęk, opuchliznę i krwiaki,zmniejsza ból.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
to link gdzie można to kupić:
http://www.weron.eu/category/medycyna-sportowa-114-preparaty-i-masci-lecznicze-7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o wizażystkę, to proszę zajrzeć na tą stronę:
juliasikorska.pl
Makijaże są naprawdę dopasowane do wymogów klientek.

Polecam, a po makijażu próbnym, zawsze można zrezygnować:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry