Widok

Jak szyje Pani Daniela Mielnicka? PILNE

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Zamierzam uszyc suknie i dostalam namiary na Pania Daniele Mielnicka z Wrzeszcza. Czy ktos moze szyl u tej Pani albo orientuje sie czy Pani Daniela dobrze szyje suknie slubne???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tobie już nie pomogę, ale może ustrzegę inne osoby. Nie polecam!
Mojej szwagierce sukienka rozleciała się dzien przed ślubem. Odebrała ją 2 dni wcześniej. Niestety też nawiązałam współpracę z tą panią ( nie wiedziałam wredy o syt. ze szwagierką) Mimo,że złożyliśmy zamówienie prawie rok temu, teraz jesteśmy miesiąc przed ślubem,a nadal nie mam sukienki, butów i obrączek.
Pani ciągle kłamie, jest niesłowna, nie dotrzymuje terminów, jest wulgarna, gdy się zacznie od niej wymagać swego.
Jednym słowem: porażka. Nie życzę nikomu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja kupowalam u niej suknie w czerwcu i musze powiedziec ze jestem zadowolona. przerabiala ją - skracala i naprawde zrobila to super. maz kupowal i niej grnitur z jedwabiem - byl za duzy wiec po 2 poprawkach - okazalo sie ze jest idealny dla niego. pani daniela rzeczywiscie jest nietypowa ale akurat szyje bardzo dobrze. a i zamawialam i niej bolerko na miare - biale satynowe i uszyla je za pierwszym razem bardzo dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mocno NIE POLECAM. Pani jest nie słowna. Nie trzyma terminów
Sukienka się pruje już jak ja odebrałam to miała 2 dziury.. Tragedia. Nie ma za grosz pokory do swojej pracy, wymaga tylko od swoich klientek. Nie przyjmowała w ogóle misiej opinii jednym słowem "paliła głupa". A teraz jeszcze domaga się zapłaty reszty pieniedzy (zaplacilam 550 z 800 za sukienkę ktora wyglada jak z lumpa) po tym jak zostało jej udowodnione ze spartaczyła robotę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie chcecie problemów później to lepiej omijać tą panią z daleka, ten pozytywny komentarz to chyba ona pisała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze NIE POLECAM, kobieta nie dotrzymuje terminow, pomimo spisanej umowy, kreci, duzo poprawek,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

do góry