Widok

Jak usadzić gości?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czy lepiej będzie wymieszać towarzystwo, starsi z młodszymi? Czy może młodych posadzić osobno i starszych osobno? I czy brać pod uwagę koligacje rodzinne?
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie sadzać według znajomości. Z doświadczenia wiem że młodzież woli siedzieć z młodzieżą. Jak myślisz co wyjdzie kiedy cicię z Krakowa posadzisz przy kumpeli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej sie tym wcale nie martw. Goscie i tak pozniej siadaja jak chca i z reguły zawsze jest dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej sprawdzaja sie wizytowki,nie ma pogoni za "dobrymi" miejscami.Rodzin najlepiej nie integrowac,bo czasu jest za malo,a zaproszeni goscie chca porozmawiac ze swoimi bliskimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słuchajcie, a za świadkami ich małżonki, czy rodzice młodych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agula napisał(a):

> Słuchajcie, a za świadkami ich małżonki, czy rodzice młodych?


No właśnie mam ten sam problem, może ktoś wie "co zrobić" z osobami towarzyszącymi czy małżonkami świadków?
Moim świadkiem jest moja bliska koleżanka, mężatka od pół roku, mojego przyszłego męża brat (towarzyszy mu dziewczyna - od paru miesięcy dziewczyna, widziałam ją może ze trzy razy) Gdzie ich usadzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się najlepsze są wizytówki.
Rodzinę ze strony Pana Młodego jak i ze strony Panny Młodej można wymieszać, jedna trzeba przy tym trochę nagłowkować. Powinno być tak zrobione, że osoby powinny byc dobrane wiekowo, oraz temperamentem. Proponuję osoby starze jak i w średnim wieku posadzić osobno od młodzieży, która lubi się troszkę głosniej bawić.
Taki sposób sadzenia gości dośc dobrze wypadł na własnym weselu.
Trzeba pamiętać, że młodsze dzieci powinny zawsze siedzieć z rodzicami.

Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potrzebuje waszej pomocy, chciałabym mieć wizytówki żeby usadzić gości ale nie wiem jak to zorganizować bo wesele będzie na min. 100 osób moze ktos z was już to przerabiał albo był na tak sporym weselu z wizytówkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na weselnu na 120 osób. Wizytówki świetnie zdały egzamin. Młodzi wcześniej mieli plan stołów i opisali, a obsługa ustawiła winietki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam problem ze świadkami i ich drugimi połówkami, ale po namysłach przy nas będą siedzieć rodzice, a za nimi świadkowie z żonami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Czy slub cywilny to wogole slub??? (207 odpowiedzi)

Przeciez tam nikt nic nikomu nie slubuje!

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry