Widok

Jaka firma leasingowa (najlepiej Trójmiasto)

Hej! Od kilku lat mam działalność gospodarczą, pracuję sam. Na co dzień jeżdżę autem głównie w celach prywatnych, ale ostatnio coraz częściej muszę dojeżdżać do swoich klientów, którzy są rozsiani po całym Trójmieście i nawet okolicach. Mam starą fiestę od brata, ale wóz sprawia coraz więcej problemów i w dodatku już kiepsko się prezentuje, a to też ma znaczenie. Wolę unikać kupowania używek, bo rynek jest jaki jest. Szukam czegoś w leasing, może być nawet zupełnie mały wózek, w stylu Yarisa. Polecicie jakąś firmę leasingową? Fajnie by było, gdyby działała lokalnie, można było porozmawiać ze sprzedawcą na żywo, obejrzeć auto itd. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytajcie - https://leasing24.poznan.pl/ Nie ma sensu ograniczanie się wyłącznie do osób z okolicy.
Oni wszystkie formalności załatwiają online. Umowa zawarta na odległość, przed kamerką.
Do tego szukanie najlepszych warunków. To nie polegało na wybieraniu pierwszej lepszej oferty, tylko pokazali, dlaczego akurat ta.
I okazuje się, że można leasingować stare auto, nawet przy nowej działalności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry