Widok

Jaka prostownica do włosów?

Macie jakiś sprawdzony model, który za bardzo nie niszczy włosów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prostownice GHD nie najmniej niszczą włosy - można zaobserwować po kilku miesiącach używania innej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może poczytaj opinie o Cutek Titanium, polecił mi kilka lat temu fryzjer i jestem bardzo zadowolona, działa już od paru lat codziennie i bezawaryjnie, minus to brak regulacji temperatury.
używam Fox Funky, którą kupiłam na szybko w hurtowni fryzjerskiej na słowackiego i jestem zadowolona, porządnie i szybko prostuje, cena też ok
Ja na co dzień używam takiej z funkcja pary, ale teraz kupiłam mini prostownicę babylissa z myślą o wyjazdach wakacyjnych. Prostownica zajmuje mało miejsca a loki wychodzą tak samo fajne jak robione normalna.
Prostownica jest super, ja ją zabieram na basen żeby po pływaniu poprawić sobie włsoy, do pracy też często zabieram, zwłaszcza jak pada deszcz i fryzura pada.
Ja mam oprócz prostownicy taka prostującą szczotkę, to szybciej idzie wygładzanie włosów, które robią się bardzo gładkie i lśniące. Szczotka ma podwójna jonizację to nie puszą się
Ja mam prostownice firmy Remington PRO-Ion z jonizacja i jestem naprawdę zadowolona. Kopiłam ją bo miałam bardzo zniszczone włosy po rozjaśnianiu i musiałam je przylizywać, żeby jakoś wyglądały. Moja poprzednia je dodatkowo niszczyła a ta ładnie włosy wygładzała i nie było widać że są tak zniszczone. Prostownica ma też bardzo fajny przycisk blokadę zamknięcia co ułatwia jej przechowywanie.
U mnie sprawdza się prostownica babylissa, mój model ma funkcję pary chroni włosy przed zniszczeniem i spokojnie można nią prostować nawet wilgotne włosy.
Ja zrobilam sobie prostowanie keratynowe i jest naprawde super
Prostownice GDH są najlepsze.
Przeszłam przez wiele prostownic i ta się okazała najlepsza.
Jest to troche wydatek, ale raz a dobrze.
Ja używam Remington i nie jest źle, ale słyszałam dużo dobrego o nowej prostownicy ze sklepu Fale Loki Koki, ponoć ma funkcję pielęgnującą i płytki keratynowe
Bardzo fajną funkcję ma prostownica babyliss, nagrzewa się do optymalnej temperatury, która nie niszczy włosów i ma funkcję pary, odkąd jej używam mam bardzo gładkie i lśniące włosy
Zajrzyj na stronę porównywarki cen
http://www.cenowe.pl/produkty-produkt:prostownica-do-w%C5%82os%C3%B3w.html
Nasi Partnerzy wystawiają najlepsze modele w atrakcyjnych cenach

Prostownice babylissa dostałam w prezencie. Jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona. Bardzo dobrze prostuje włosy, szybko się nagrzewa i ma jonizację. Nie mam już siana na głowie mam śliczne, super proste włosy.

Ja mam Panasonic i jestem bardzo zadowolona :)

baylissa na parę, według mnie jest najlepsza bo nie niszczy włosów i efekt utrzymuje się długo. Włosy po prostowaniu pięknie lśnią i nie elektryzują.

Jest teraz taka nowa, która nagrzewa się w 30 sekund, też tej samej firmy, ale rewelacja, bardzo szybko prostuje, już za pierwszym pociągnięciem jest efekt i jest w kolorze różowo złotym.

Ja od lat byłam wierna prostownicy Remington. Niedawno niestety przestała działać, ale i tak nieźle, bo miałam ją chyba z 10 lat, może nawet dłużej. Teraz zastanawiam się czy znowu kupować tej firmy czy jednak jakąś inną? Co możecie polecić? Widziałam, że w RTV Euro AGD mają duży wybór prostownic. Co sądzicie o Babyliss?

Ja swoją prostownicę mam już bardzo długo, nie pamiętam od kiedy, ale jest mega. Jest to prostownica firmy Holden. Z tego co pamiętam nie była droga, włosów też nie mam poniszczonych :)

Każda z jonizacją i z ręcznym ustawianiem temperatury. No i koniecznie przed prostowaniem olejek chroniący włosy przed wysoką temperaturą.

Stosuję od lat i polecam tylko dwie marki - Baby Bliss lub Philips.

Też jestem fanką prostownicy z BaByliss. Jest nie do zdarcia, swoją mam już kilka lat.

ja uzywam Remmingtona z keratyną i jestem zachwycona. W ogóle nie niszczy włosów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dużo też zależy od tego, jakie masz włosy, bo jest więcej rodzajów prostownic. Znalazłąm np. takie info: http://fryzury.pl/kosmetyki-i-akcesoria/jaka-prostownice-wybrac/, to może jakos pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu ;)

Nidawno kupiłam sobie szczotkę prostującą babyliss, mam trochę zniszczone wlosy i mi ją koleżanka poleciła, szczotka daje bardzo naturalny efekt, nie nagrzewa się tak bardzo jak prostownica, super sprawa :) używa się praktycznie jak zwykłej szczotki.Zawsze przy prostowaniu trzeba pamiętać o kosmetykach zabezpieczających przed tmperatrą

A co sądzicie o prostownicy WAHL PROFESSIONAL CUTEK CERAMIC ADVANCED, dokładnie tej - https://modnakaja.pl/pl/sprzet-fryzjerski ? Chcę kupić jakąś porządną, żeby posłużyła mi dłużej. Co sądzicie? Używa jej ktoś? Jest dobra??

Seria diamond z babyliss. Jonizacja, system domykania płytek, równo się nagrzewa, wg mnie sprzęt z wysokiej półki i najmniej niszczy włosy z tego co dostępne na rynku

a jakaś do 150zł? ;)

Dobra jest prostownica z rowernty. Mam ją już kilka lat.

Pewnie trzeba byłoby poczytać o właściwościach takich urządzeń

Patrzcie tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html
Kwestia taka, ile chcecie wydać, jakie macie oczekiwania. Ogólnie wyznaję zasadę, że lepiej kupić coś porządnego i mieć na lata, niż co trochę irytować się problemami z działaniem tego czegoś. Taka prawda.

ja mam prostownicę Babyliss i jestem z niej zadowolona.

Ja mam natomiast model z Rowenty. I super się u mnie sprawdza.

ja uwielbiam swoją prostownicę od babyliss służy mi doskonale i nigdy bym jej nie wymieniła na inną, mam taką z diamentową powłoką i włosy są bardzo ładne jak się wyprostuje.

Ja mam teraz prostownicę z Remingtona. I świetnie się u mnie sprawdza, nie pali włosów.

Też mam z babyliss i służy mi już trzeci rok. podobnie mam z lokówką. Ostatnio siostra wypatrzyla fajna promke, wlasnie na curl secret zbabylissa, dodali jeszcze do zestawu lusterko. w meia markt bogdajze kupila :)

Jeżeli macie problem z wyborem profesjonalnej prostownicy, to zajrzyjcie do takich poradników jak http://toczytam.pl/prostownice-do-wlosow-proste-w-obsludze-ale-z-cala-lista-opcji/ które wskażą Wam prostownice godne uwagi. Oprócz tego nauczycie się rozsądnie dobierać oferty tak, aby nie przepłacać ale kupić sprzęt naprawdę dobrej jakości.

Ja miałam kiedyś babyliss, ale na gwiazdkę dostałam prostownice z inoaru- i polecam. Na co dziej mam dość suche włosy, wiec muszę uważać z prostowaniem, a tutaj nie ma z tym problemu- włosy są wygładzone miękkie i nie cierpi na tym ich kondycja. Poza tym to sprzęt używany przez profesjonalistów w salonach fryzjerskich.

Ja swoją kupiłam a właściwie zamówiłam ze sklepu typowo fryzjerskiego FineFactory Prostownica jest naprawdę bardzo dobrej jakości, Świetnie sobie radzi z moimi bardzo gęstymi włosami, nie zamieniłabym jej na żadną inną

Babyliss są najlepsze, zwłaszcza ta nowa z sensorem, który bada włosy i dostosowuje się do nich, żeby ich nie niszczyć. Teraz jeszcze mają taką promocję, że jak się kupi jakiś sprzęt z tej linii digital sensor to dostaje się kartę do douglasa o wartości 100 zł, dodatkowa okazja do fajnych zakupów ;)

Jestem świeżo po zakupach i właśnie zdecydowałam się na tę markę, żeby skorzystać z promocji. I tak miałam kupić prostownicę, a tu zawsze stówka na prefumy będzie :)
do góry