Widok

Jaką szkołę POLICEALNĄ polecacie oraz jakie kierunki ze szkół policealnych Waszym zdaniem są kierunkami przyszłości ???

Witam!

Kochani jaką szkołę POLICEALNĄ polecacie oraz jakie kierunki ze szkół policealnych są Waszym zdaniem kierunkami które,mogą lub są kierunkami tzw."przyszłości" - chodzi mi tu głównie oto po jakich kierunkach z takich szkół może być łatwiej z pracą ????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam CKU w Sopocie. Szkoła publiczna, organizuje praktyki i daje certyfikaty. Jeśli ktoś chce się uczyć to tylko tu.

Jeśli chodzi ogólnie o kierunki to sama chciałabym to wiedzieć :P Ponoć technik farmaceutyczny jest dobry o ogólnie jakieś medyczne, ale jak jest w praktyce? Nie wiem.

Ale zawsze lepiej mieć jakiś papier niż go nie mieć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzę do policealnej szkoły do Progresu na angielski. Moim zdaniem przyszłość jest w językach, ale patrzac na to ile kierunków się utworzyło, to widzę, że ludzie mają różne pomysły na siebie. I dobrze! Fajnymi kierunkami moim zdaniem są np. technik BHP, rachunkowości czy usług kosmetycznych.Logistyka i spedycja też jest ciekawa. I praca zawsze raczej po tym będzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kończyłam w Progresie angielski i obecnie jestem na kierunku Dietetyka. Generalnie jestem po studiach, ale jak się okazuje, tytuł magistra wcale nie otwiera aż tak wielu drzwi jak by się mogło wydawać. Trzeba próbować dalej, trzeba się kształcić i być otwartym na najróżniejsze dziedziny. Nigdy nie wiadomo tak naprawdę gdzie czeka na nas dobrze płatna praca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam dietetykę w Progresie. Studiowałam technologię żywienia, później własnie skończyłam dietetykę i w sumie pracę znalazłam sobie w zawodzie bardzo fajną. Spełniam się w niej, sprawia mi ona przyjemność, a to jest najważniejsze. Poziom w szkole naprawdę niezły, nie płaci się dużo, a wiedzy można przyswoić mnóstwo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam cosinusa, szkoła jest za darmo, ma dużo praktycznych zajęć. Sama chodzę na administrację i bardzo polecam ten kierunek, jest przyszłościowy bo wszędzie są potrzebne osoby do pracy w biurach czy urzędach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry