Widok
Ja mam Tchibo ze spieniaczem do mleka (z ktorej to funkcji wogole nie korzystam, wiec nie wiem po co sie na ten uparlam ;) ).
Rodzaje kaw zaleza od kapsulek, ale to tylko naturalne kawy. Nie uznajemy sztucznych mieszanek z torebek (sama chemia), wiec kawy w kapsulkach typu Cappucino odpadaja, bo to takze sama chemia zamiast dobrej kawy.
Tchibo ma swietne kawy mielone w kapsulkach. Ale nie ma sztucznych mieszanek. Te sa powszechnie dostepne w pozostalych firmach.
Rodzaje kaw zaleza od kapsulek, ale to tylko naturalne kawy. Nie uznajemy sztucznych mieszanek z torebek (sama chemia), wiec kawy w kapsulkach typu Cappucino odpadaja, bo to takze sama chemia zamiast dobrej kawy.
Tchibo ma swietne kawy mielone w kapsulkach. Ale nie ma sztucznych mieszanek. Te sa powszechnie dostepne w pozostalych firmach.
Polecam Tchibo Cafissimo ze spieniaczem mleka https://www.mediaexpert.pl/agd-male/ekspresy-i-kawa/ekspresy-cisnieniowe/ekspres-tchibo-cafissimo-easy-czarny-czarny-spieniacz-mleka?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=fd185653133c8f9e0b33040ff252b481 . Piję głównie kawy mleczne i uwielbiam dobrze spienioną piankę, spokojnie można przygotować nawet latte macchiato.