Widok

Jaki ekspres na kapsułki?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny chciałabym kupić nie za drogi ekspres na kapsułki ale nie wiem jaki najbardziej warto , chciałabym żeby miał spore możliwości co do rodzaju kaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Tchibo ze spieniaczem do mleka (z ktorej to funkcji wogole nie korzystam, wiec nie wiem po co sie na ten uparlam ;) ).
Rodzaje kaw zaleza od kapsulek, ale to tylko naturalne kawy. Nie uznajemy sztucznych mieszanek z torebek (sama chemia), wiec kawy w kapsulkach typu Cappucino odpadaja, bo to takze sama chemia zamiast dobrej kawy.
Tchibo ma swietne kawy mielone w kapsulkach. Ale nie ma sztucznych mieszanek. Te sa powszechnie dostepne w pozostalych firmach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy Bosh Tassimo,bardzo sobie chwale :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ma ktoś ten z biedronki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
krups gusto, polecam bo robi dobra kawe i kapsułki są wszedzie dostepne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten z biedronki to ma bardzoi mało rodzajów kawy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, mam na sprzedaz ekspres tchibo, ze spieniaczem. Piekny kolor zielony :) Z kawami, to tak jak pisze 'white rabbit', takze same naturalne :) daj znac czy jestes zainteresowana, to napisze wiecej szczegolow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz na maila asienkaj@wp.pl z ceną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dolce gusto firmy Krups.. dużo kaw do wyboru. Polecam bo mam juz trzy lata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki model najlepszy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przypadku dolce gusto to chyba nie ma duzej różnicy w bebechach urządzenia... bardziej różnią sie "designem" :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę sprzedać Bosh Tassimo najwyższy model. Kolor antracyt.
Jako chyba jedyny posiada mleko nie w proszku, tylko płynne. Niestety mleczko ma delikatnie słodki smak a ja lubię kawę tylko gorzką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też polecam Bosch Tassimo dużo kaw mamy już długo i jest warty uwagi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piłam kawę z dolce i tassimo, tasimo wygrywa zdecydowanie, smak dużo lepszy, mleko jest płynne nie w proszku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
melody a jak masz mniej miejsca to picollo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
gusta nie podlegają dyskusji, ale mleko w płynie zamykać na kilka miesięcy do kapsułki i przechowywać bez lodówki... bez chemii chyba nie da rady... mleko w proszku każdy zna od wielu lat, chociaż też podejrzewam, że to coś w proszku to nie samo mleko:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mleko podlega procesowi pasteryzacji, okres przydatności do spożycia jest wtedy długi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mleko UHT ma dokładnie kilkumiesięczny okres przydatności do spożycia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy mogłabym prosić cenę i jakieś zdjęcia tego ekspresu bosh tassimo na maila asienka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Tchibo Cafissimo ze spieniaczem mleka https://www.mediaexpert.pl/agd-male/ekspresy-i-kawa/ekspresy-cisnieniowe/ekspres-tchibo-cafissimo-easy-czarny-czarny-spieniacz-mleka?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=fd185653133c8f9e0b33040ff252b481 . Piję głównie kawy mleczne i uwielbiam dobrze spienioną piankę, spokojnie można przygotować nawet latte macchiato.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry