Widok

Jaki jest najlepszy sposób, aby zostać certyfikowanym mechanikiem samochodowym?

Od około 3 lat zajmuję się samodzielnie naprawą samochodów. Zacząłem od napraw na własną rękę, bo nie było mnie stać na oddanie samochodu do warsztatu i opłacenie kosztów robocizny. Robiłem mnóstwo różnych rzeczy, od hamulców i tarcz, układów klimatyzacji, pomp wodnych, rozruszników itp. Ostatnio podjąłem się wymiany głowicy cylindrów i zaczynam myśleć, że powinienem zdobyć certyfikat i pracować w warsztacie ponieważ naprawdę mi się to podoba i całkowicie straciłem zainteresowanie obecną dziedziną pracy, która nie ma nic wspólnego z pracą mechaniczną. Jaki jest najmądrzejszy sposób na zdobycie certyfikatu? Trochę się też denerwuję przed wejściem do tej branży, ponieważ w mojej okolicy nie widzę zbyt wielu kobiet-mechaników. Czy ktoś ma jakąś radę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od około 3 lat zajmuję się samodzielnie naprawą samochodów. Zacząłem od napraw na własną rękę, bo nie było mnie stać na oddanie samochodu do warsztatu i opłacenie kosztów robocizny. Robiłem mnóstwo różnych rzeczy, od hamulców i tarcz, układów klimatyzacji, pomp wodnych, rozruszników itp. Ostatnio podjąłem się wymiany głowicy cylindrów i zaczynam myśleć, że powinienem zdobyć certyfikat i pracować w warsztacie ponieważ naprawdę mi się to podoba i całkowicie straciłem zainteresowanie obecną dziedziną pracy, która nie ma nic wspólnego z pracą mechaniczną. Jaki jest najmądrzejszy sposób na zdobycie certyfikatu? Trochę się też denerwuję przed wejściem do tej branży, ponieważ w mojej okolicy nie widzę zbyt wielu kobiet-mechaników. Czy ktoś ma jakąś radę https://omegle.onl/ https://vshare.onl/?

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry