Widok

Jaki koniec.....?

To początek! Dziękuję Lilian za pamięć, pozdrawiam Cię serdecznie i całuski ślę. Kochani, w przyszły weekend (proponuję sobotę) spotkanie w Sopocie!!!! KONIECZNIE Byczku, Bokelku z żoncią, Nica, Tomex, Dzidek, Gosiu(słyszałam, że wróciłaś z UK)oraz cała reszta chętnych na zlot przy piwie w świetnym towarzystwie i atmosferce !!!!! Całuski...Kto nie ma do mnie telefonu niech napisze mailika!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

komunikat

ogłaszam koniec tego hyde parku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wakagi

:))))
ech, zobaczymy co z tego wyniknie, a dobrze Ci radze, zwolnij troche ;)
do napisania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poprawka

argh..... mam czas na czat, oczywiscie czasami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

moje poprzednie teksty troche dziwnie zabrzmialy, hihi, chodzilo o to, ze nie mam czasu na dluuuugie i mile spotkanie prze piwie, ale mam czas na czt :))). Ale mam naprawde ochotę poznać Was takze osobiscie, bede sie odzywac :)))) MIlej zabawy! pozdrawiam Ciebie i cale Towarzystwo - szczegolnie Nice, Dzidka, Bokelka (z zona).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE PODAM

STRASZNY MUŁ Z TEGO KOMARA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani

MIAŁAM WCZORAJ 2 MAILE Z PROŚBĄ O PRZEŁOŻENIE ZLOTU NA PRZYSZŁY WEEKEND, BOKELKU, BYCZKU, CO WY NA TO ??? JA MOGĘ BAWIĆ SIĘ ZA TYDZIEŃ, ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE W KOŃCU SIĘ SPOTKAMY !!!!! To by było na tyle... jeśłi nie ma sprzeciwów - przekładamy zlot na sobotę za tydzień :). mrrrrrrrrrrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

komunikat

ogłaszam koniec tego hyde parku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hoga nie chodzi

KOCHANI PISZCIE DO MNIE NA ADRES koliberka@wp.pl moja skrzynka na hodze nie działa...cmokaski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amenko :)

Przykro, że nie możesz dołączyć do nas... ale cóż..Bokel sie odezwał, pewnie będą z żoncią... Lodziska zgłaszajcie się, muszę rezerwacje porobić !!!!
Całuję Wszystkich :) cmok:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ameno

Strach co kolwiek powiedzieć , widzisz ja żyję troche na wulkanie i nigdy do końca nie wiem , co będzie za kilka dni . Czy będę w 3-mieście ??? . A naprawdę chciałbym troche pogadać . Może jutro się wyjaśni cos to Ci odpowiem . A teraz chciałbym abyś kupiła w aptece SUPRADYN , to jedyny przyswajalny komplet witaminowo-mikroelementowy, Ja jestem wrogiem leków
ale ten naprawde działa , kiedyś jak padłem z przemęczenia to postawił mnie na nogi .
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jorund-Byk

Bardzo chętnie się wybiorę by spotkać Was w Zakopanem:))) proszę o bliższe namiary kiedy , jak i gdzie.
Pozdrawiam Cię:))
Buziaki Wam:)*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotkanie...

Ifcia bardzo chętnie sie z Wami się spotkam...będę napewno, tylko troszeczke się spóźnie bo kończę wykłady ok.19.30
serdecznie pozdrawiam wszystkich
p.s.
Liliam nie smuć się...może sie przyłączysz?
...organizuje wyjazd do Zakopanego na skok(to już bliższe Ci okolice) chętnych na razie 16 osób w tym kilka osób z HP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciri

sloneczko przeczytaj koniecznie : http://aspis.blog.pl w archiwum jest wszystko od poczatku :)) milego czytania.. tesknie za Toba..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po co nagłówek

"nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej"
czasami az trudno w to uwierzyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

FILOLOGIA ANGIELSKA

potrzena niekomercyjna pomoc w tłumaczeniach angielskich wersji efektów istnienia literatury chińskiej. Mailowo. Raczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

komunikat

ogłaszam koniec tego hyde parku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wakagi

:((( mam tyle nie pracowac... tak twierdza "specjalisci".
Co powiesz na spotkanie, w niedziele, po pracy? hihi, bede wolna kolo 18.30.
ps. bo niedlugo miesiac minie
ps.2. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

niestety, teraz nie moge - ale mam nadzieje na spotkanie w przyszlosci, pozdrawiam bardzo cieplo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bokelku....

Jak to nie pamiętamy? Czytaj, skarbeńku niżej. Całuj żonę i przyjeżdzaj do Sopotu w sobotę :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jorundzik (Nie dzik, a byk)

Nie zapomnij, ze wakacje się kończą i w ten łikend widzimy sie na uczelni :( Nie dam sie wyciągnąc do żadnej Gdyni na żadne piwko, nie stać mnie na te mandaty hehe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (244 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry