Widok

Jaki pediatra - Chwarzno sokółka - Clinica Medica??

Chwarzno Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Od lutego nie będzie już przyjmować dr Toczyska, do której chodziłyśmy. Do kogo poza nią warto tam iść?
O dr Drewek nie słyszałam pozytywnych opinii, a jak pozostałe Panie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno nie zawadzka-gromada. ale dr kawalec - ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiadomo czy dr Toczyska bedzie w jakies innej przychodni?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podłączam sie do pytania - kurcze specjalnie dla niej zmieniliśmy przychodnie a teraz ona nam ucieka... Tzn my i tak głownie korzystamy z niej prywatnie ale tez tylko wtedy kiedy naprawdę cos sie dzieje, generalnie zwykle infekcje wiemy juz jak traktować. Ale jestem ciekawa dokąd ona wybywa? Ja słyszałam ze przyjmuje jeszcze w Medica Polska, moze tam wzięła cały etat i do tego robi wizyty domowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z polecenia dr Toczyskiej jest dr Dorocinska z tejże przychodni. Podobne podejście, nie przesadza z lekami na wyrost.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O widzę, że nie tylko ja zmieniałam dla niej przychodnię :)
Już rozwiewam wszelkie wątpliwości. Dr Toczyska przyjmowała jeszcze w Medica Assistance na Starowiejskiej, ale jest tam też tylko do końca lutego, potem tylko prywatne wizyty domowe. Niestety przy maluchu, który jest w sezonie zimowych u lekarza 5-6 razy przy jednej chorobie - odpada :(

Właśnie byłam u dr. Dorocińskiej i wydaje się być sensowna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzis była u mnie na prywatnej wizycie. Od marca już tylko jeździ prywatnie.
Dziewczyny w CM tez na NFZ? Czy tylko prywatne wizyty? Chce przenieść synów z sojowej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nfz :) dzieci i dorośli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli na Sojowej też nic dobrego? Dr Toczyska już przyjmować nie będzie, a dla innych nie wiem jeszcze czy warto zmieniać przechodnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
czy chodzi o dr Agnieszkę Dorocińska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czemu nie Zawadzka-Gromada?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja tez ubolewam nad odejsciem dr Toczyskiej; ale rozumiem, dr Dorocinska jest z polecenia to znaczy ze mozna korzystac; dr Zawadzka-Gromada-jest lekarzem rodzinnym, wiec dla mnie od wszytkiegoo czyli do niczego: bylam raz z dzieckiem a raz maz byl sam - szalu nie ma ;no roznica podstawowa jezeli chodzi o dr Toczyską jest poprostu w podstawowym badaniu dziecka-jak przenioslam sie z Sojowej to bylam zdziwiona , ze tak sie bada dokladnie dziecko; dodam, ze było tu na Sokólce tylu pediatrow, ze nie wiedziałałam kogo wybrac i jakos intuicyjnie zapisałam sie do p. Marty :)no coz zyczyc tylko naszym dzieciom zdrówka i Marcie też :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miało być Pani Marcie !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć wiecie coś może o nowych lekarzach pediatrach z sokółki? Dr Ogrodnik i dr Altantsetseg Mishig??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Ogrodnik nie znam, ale dr Mishig nie polecam. Zero podejścia do dzieci, a na zwykły wirusowy kaszel przypisuje sterydy do inhalacji. Mimo, że podczas badania nie.bylo żadnych zmian osluchowych. Byliśmy raz, ostatni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Potwierdzam. Kiepska lekarka, byłam u tej Pani w poniedziałek z synem. Potworny ból uszu, temperatura prawie 39 stopni a ta lekarka nie zdiagnozowała ostrego obustronnego zapalenia uszu, zapisała mimo to antybiotyk(oczywiście niewłaściwy) na górne drogi oddechowe, gdyż syn miał też katar. Skutkiem fatalnej diagnozy tej lekarki była po dwóch dniach prywatna wizyta u Otolaryngologa i szokująca diagnoza: perforacja obu uszu czyli pęknięcie błony bębenkowej w obu uszach. Pani Mishing mimo, iż badała uszy nie zauważyła ostrego zapalenia uszu, przez jej zaniedbanie doszło do perforacji uszu, gdyż tak poważny stan zapalny spowodował pęknięcie błony i nastąpił wyciek ropy z uszu. SZOK!!! NIE POLECAM NIKOMU!!!! Jak CM może zatrudniać takich fatalnych lekarzy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Według mnie doktor Mishig jest ok. Nie przepisuje antybiotyku z byle powodu. Jeśli chodzi o podejście do dzieci to do mojej córki akurat ma dobre.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ludzie serio ???? Nie macie co robić tylko wylewać swoje frustracje w internecie ?

Ciekawa jestem czy Wam by było miło czytać takie fałszywe pomyje na swój temat lub kogoś z rodziny. Współczuję Paniom doktor....
A Was zapraszam na Uniwersytet Medyczny skoro mamy tak wielu specjalistów w tej dziedzinie.
Skoro Polscy Pediatrzy tak bardzo Wam nie odpowiadają to zamiast zajmować innym potrzebujacym dzieciom miejsce w kolejce szukajcie dalej diagnozy w internetach.
Ja jestem zadowolona ze swoich wizyt w Clinica Medica i żal mi Was, musicie mieć smutne życie... :)
Kozak w necie p.... w świecie!

Nie pozdrawiam.

#stop hejterom
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Masz rację Frustratów wylewających swoje fałszywe pomyje na lekarzy jest pełno a doktor Google wie lepiej....myślę że lekarze znają swoją wartość i już nie czytają na forach (olewają) tych obrzydliwych hejtów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy jechać w 8 m.ciąży na majówkę ?? (28 odpowiedzi)

mam do Was pytanie...czy byście pojechały w 8 m.ciąży na majówkę nad jezioro?

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

do góry