Widok

Jaki rozmiar ubranek dla 3-latki.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, proszę o pomoc w kwestii rozmiaru ubranek dla 3-latki. Czy 98 powinno być ok.? Oczywiście lepiej będzie wybrać roz. większy niż za mały. Proszę o podpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj synek w kwietniu skoczy trzy latka mi ubrania kupujemy mu na 104 - 110 cm.

zdecydowanie lepiej wziaść coś za dużego niz miałoby to być za małe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj synek ma rok i 7 miesiecy i nosi rozmiar 98 tak wiec dla 3 latka na wszelki wypadek proponuje wiekszy. Jak cos to dorosnie a zmniejszyc sie juz nie zmniejszy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córeczka ma 2 lata i 7 miesięcy,nosi 104 - 110.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj syn ma 3 lata i 4 m-ce i nosi 104-110
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dzieci skonczyly 3 latka w styczniu i nosza rozmiar 104, do malych czy chudych nie naleza :) a co do kupowania wiekszych ciuszkow, to zalezy jaki to mialby byc ciuszek. jesli planujesz kupic cos zimowego i kupisz za duze, to raczej dziecko juz tego nie zalozy, no, chyba ze dorosnie w przyszlym roku :) dzieci juz tak szybko nie rosna w tym wieku... moj maz byl w zeszlym roku w USA, nakupowal ciuszkow wlasnie o rozmiarze 104 (takie chcialam), ale dzieci nosza je dopiero po roku! dobrze, ze to uniwerslane ciuszki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja 3 latka ma rozm,100-116,,ale jest dosc wysoka
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tu jest dobra rozmiarówka https://ubranka-niemowlece.pl/jak-dobrac-rozmiar-dla-niemowlaka/ polski sklep ubranka od polskich firm, nie chinskich wiec rozmiary powinny byc lepsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

do góry