Widok

Jakie czynsze w Sea Towers?

Jeżeli któś mieszka w sea Towers, proszę powiedżcie, jakie są tam czynsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w takich budynkach nie ma zadnego czynszu ! to nie społdzielnia mieszkaniowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
?
TO CHYBA SOBIE ZAMIESZKAM , OT TAK BEZ CZYNSZU.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadza sie ! bezczynszowe!!!! opłaty za prad i wode i jakies drobne duperele i tyle ! zadnego czynszu nie ma !.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czyli klatkę schodową i windy sam myjesz i konserwujesz . Brawo trąbo - srombo .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mądrego zawsze miło posłuchać (poczytać)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno nie ma chętnych na mieszkanie w tak szarym gmaszysku. Trudno się dziwić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie mieszkam, ale z tego co czytałam gdzieś, mieszkania się wynajmuje - koszt 5000 pln + opłaty; cena do negocjacji w przypadku dłuższego okresu najmu. Ponoć faktycznie chętnych nie za wiele!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
5000 zł za rok :D ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pierwsz raz jak zobaczyłem to gmaszysko, pomyślałem nowy portowy silos zbożowy, lub na cement
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
NIe podniecaj się, myślenie nie boli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz rację nie bolało mnie myślenie. Gorzej z rzeczywistością, takie szkaradztwo w centrum fajnego miasta. Mam taką nadzieję że więcej silosów dla ludzi w Gdyni nie będzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Opłata: 2400 zł za miesiąc, minimalny okres wynajmu: bezterminowo, ilość pokoi: 2, ilość łazieniek: 1, powierzchnia: 67 m²
Mieszkanie w wieży B w apartamentowcu w nowym kompleksie SEA TOWERS. Lokalizacja kilkanaście metrów od Zatoki Gdańskiej, w centrum miasta, w sąsiedztwie Skwer Kościuszki, Bulwar Nadmorski, Centrum Rozrywki Gemini, Teatr Muzyczny, słynna ul. Świętojańska, marina jachtowa oraz plaża.. Mieszkanie nieumeblowane. W cenie najmu miejsce postojowe w hali garażowej. Czynsz najmu 2400zł + opłaty + media. Kaucja jednomiesięczna." - znalezione w necie, wcześniej była też informacja o kwocie 5000 za m-c, pewnie w zależności od rodzaju mieszkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

gdzie kupic tanio zlew do kuchni w Gdańsku (6 odpowiedzi)

witam, pytanie jw., w sklepach typu castorama praktiker? a moze gdzies w mniejszym sklepie?

Jak szybko sprzedać mieszkanie (90 odpowiedzi)

Mam wystawione mieszkanie na wszystkich najpopularniejszych portalach od listopada 2013 i do tej...

do góry