Widok

Jakie garnki i patelni do kuchenki elektrycznej?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Jakie garnki i patelni można używać do kuchenki elektrycznej? Czy garnki
emaliowane też?czy mogę używać standardowe garnki które używa się w kochance z palnikami gazowymi? Na co zwracać uwagę przy użytkowaniu takiej kuchenki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to zależy czy płyta jest ceramczna,czy indukcyjna. Na ceramicznej możesz uzywac wszystkie garniki tj na gazówce. Do indukcyjnej muszą być specjalne garnki, których dno przyciąga magnez. W indukcji nagrzewa się tylko sam garnek, ciepło nei jest oddawane na zewnątrz i dlatego są to ekonomiczniejsze kuchenki. Na indukcji możesz gotować w garnkach ceramicznych. Jeżeli stoisz przed wyborem, to kup z płytą indukcyjną. Duża zaletą jej jest,to ze sam palnik nie parzy. JAk połoysz rękę to jest ciepły,ale się nie poparzysz. Byłam swiadkiem jak dziecko zostawiło skórę z palca na kuchennce ceramicznej i sama kupiłam indukcję,głównie ze względu na dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

do góry