Widok

Jakie lozko kolejne polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a mianowicie chodzi o doswiadczenie jakie lozko juz dla wiekszego dziecka najbardziej sie sparwdzilo u Was. Wybor jest spory na rynku, wiec licze na Wasze zdanie.

dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
starszego - tzn. ile lat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy dwojke dzieci chlopca(2miesiace i dziewczynke 3 latka) i niecaly 11metrowy pokoj wiec zdecydowalismy sie na lozko pietrowe,na razie Majka ma tylko ta dolna czesc a jak Maly zacznie spac w duzym lozku to dopiero wtedy zamocujemy ta gorna czesc.
http://www.sklep.meble.pl/p104242,lozko-pietrowe-podwojne-steens-for-kids-mdf-promocja-.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi o dziecko w wieku 2 lat,.

pietrowe odpada, bo mamy jedno dziecko i za duzo skosow w pokoju zeby takowe sie zmiescilo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja skopiuje to co niedawno pisalam w identycznym watku :):

http://allegro.pl/lozko-barierki-2-szuflady-materac-90x200-i2981036984.html

W grudniu kupowalismy to lozko (cale proste, bez zaokraglen) w sklepie na Przymorzu. Wzielismy kolor niebieski (bardzo duzy wybor spoza podstawowej palety), jedna duza szuflade i materac nie ten podstawowy, tylko z pianki wysokoelastycznej, grubosc 18cm. W sumie calosc wyszla 1300zl. Rozmiar juz normalny (90cmx200cm), bo to nie sklejka na 2-3 lata, tylko prawdziwe drewno.

Bardzo polecam, lozko super jakosci, materac idealny, transport za darmo, wniesienie tez, bardzo szybko bylo gotowe, czekalismy kilka dni wliczajac weekend.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o informację, które firmy specjalizują się w hurtowej sprzedaży sklejki i jakie oferują warunki współpracy? Poszukuję sklejki do realizacji swoich pomysłów przy wykonywaniu mebli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

szczepionka na HPV (29 odpowiedzi)

Wczoraj byłam z córką na obowiązkowym szczepieniu i przy okazji zapytałam o dodatkowe...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

do góry