Widok

Jakie zabiegi aby odbudować zniszczone włosy?

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny polećcie proszę sprawdzone metody i zabiegi na odbudowanie zniszczonych włosów (przesuszonych) rozjaśnianiem itp. Czy są jakieś konkretne sposoby aby je odbudować i aby były piękne, zdrowe i lśniące?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
olaplex- zabieg, polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomimo wieku i "zwykłości" moich włosów, uparcie trzymam się określonej długości.
Po urodzeniu 2-ego Dziecka fryzjerka obciachała mnie "do łez".
Z martwą częścią włosa zbyt wiele nie zdziałasz.
Z naturalnych sposobów stosowałam olej kokosowy i nawet kurację picia drożdży...
Włosy myję każdego ranka. Bardzo dobrze układają się i nie widać rozdwojonych końcówek po szamponie i odżywce GOSH, z olejkiem arganowym. Wcześniej używałam tego olejku w sprayu " bielanda".

Uderz w dietę "dla włosów" i/lub witaminki/suplementy.

Ps
Chętnie przylukam Twój wątek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga a jaki jest koszt tego zabiegu i gdzie go w Gda można wykonać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można w domu sobie to aplikować? Bez pośrednictwa fryzjera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podpinam się do pytania muszę odratować kręcone włosy, aby odzyskać skręt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczytaj sobie o Botohair. Mnie namówił fryzjer, kiedy byłam ostatnio podciąć końcówki. Też miałam przesuszone włosy- jakoś po wakacjach to już u mnie norma i mimo testowania różnych maseczek to niewiele to dawało. Dopiero ten zabieg mocno zregenerował włosy i dodał im ładnego blasku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepsze żóltko i oliva
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawie za darmo- oliwa...żołtka i cytryna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam olej arganowy, keratynę, jedwab. Ważna jest odpowiednia dieta i suplementy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejowanie jest bardzo dobre na włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie też się sprawdza, a do tego biorę jeszcze merz spezial w drażetkach. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo fajne te drażetki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też stosowałąm olejowanie, a jeśli chodzi o zabiegi to warto wzmocnić włosy witaminami (np. te merz spezial) i biotyną z cynkiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie dieta najważniejsza, ale ja do tego biorę te draze Merz Spezial
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo dobre witaminki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co do suplementów, to faktycznie Merz Spezial Dragees dają radę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej przejrzeć oferty fryzjerów - co tam mają na takie problemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

olejowanie włosów - doczytaj tylko jaki olej nadaje się najbardziej dla twoich włosów
Wspólna gra w Fifa 18. Daj znać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ogolić na łyso u facetów a u kobiet....cóż obciąć ile się da i dbać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja korzystam z domowych sprawdzonych sposobów. Zazwyczaj jest to nafta kosmetyczna albo siemię lniane. Fajnie odbudowują strukturę włosa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nafta we włoski -plus dwa żółtka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łapcie namiary - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/zniszczone-wlosy-po-prostowaniu-keratynowym-co-robic.html Zdecydowanie warto o tym pamiętać, bo dzięki normalnemu działaniu da się zrobić sporo. Żadne cuda - wyłącznie podstawowe kroki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry jest Olejek Hasna, polecam. Na zniszczone, wysuszone włosy, mnie się po nim super odbudowały. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejowanie chyba jest spoko z tego co słyszałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie olejowanie mogę polecić. Do tego dieta odpowiednia z dobraną suplementacją (np. merz spezial).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez stosowałam naftę, a co myślisz o tych suplementach (np. merz spezial) o których tu piszą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie pomógł bardzo Olejek Hasna. Kupiłam go w sklepie Pachnąca Kraina, dla mnie doskonały produkt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

parzyc i plukac w zielu któe się nazywa czarcie żebro, dawniej ludzie zauwa,zyli że krowy które pasą się na pastwiskach z tym zielem mają piękną sierść....i tak dzisiaj juz ludzie płuczą włosy tym zielem, jest s kuteczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A słyszałaś o mezoterapii igłowej? Specjalny preparat jest wprowadzany pod skórę, gdzie odbudowuje włosy już od ich komórek. Możesz zrobić taki zabieg w salonie Perfect Look Clinic: https://perfectlook.clinic/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuję nieco włosy ściąć i zacząć stosować delikatne kosmetyki do ich pielęgnacji. Najlepiej na bazie naturalnym składników. Szeroki wybór takich naturalnych kosmetyków jest na apis-sklep.pl Często tam kupuję i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm.. a moze zamiast zabiegów po prostu zadbac o pielegnacje? Jakies lepszej jakosci szampony, na naturalnych skladnikach? U mnie to bardzo pomogło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A polecasz jakiś fajny szampon do zniszczonych , cienkich , wypadających włosów? i jakąś odzywke do tego pewnie trzeba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja zamawiam z tej stronki https://eksperciwlosow.pl/pages/kolekcja-suche-wlosy mozesz sobie poprzeglądac i dopasowac pod kątem tego, czego konkretnie ci trzeba :) kosmetyki są naturalne, z fajnymi składami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ooo kilka jest fajnych produktów, na pewno bede testowac, dzieki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja poza zabiegami polecam też suplementację, ja biore akurat biotynę i piję pokrzywę. A z zewnątrz można podziałać fajnie na skorę głowy - peelingi, masaże, wcierki....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry