Re: Jakie zrobić prezenty dla dużej rodziny i się nie spłukać
a ja mysle ze od kupowania super prezentow sa rodzice dziadkowie, ciocie i wujki moga wlasnie jakies bzdurki, dla mnie to 30 zl na osobe jest bardzo duzo(przynajmniej w tej chwili)
mozna...
rozwiń
a ja mysle ze od kupowania super prezentow sa rodzice dziadkowie, ciocie i wujki moga wlasnie jakies bzdurki, dla mnie to 30 zl na osobe jest bardzo duzo(przynajmniej w tej chwili)
mozna sie dolozyc rodzicom, czy z dziadkami ale to nie zawsze zdaje egzamin bo jak po polowe to nieraz przekracza te 30 -40 zl
wiec dla starszych -jakies fajne koszulki z zespolem/czy co tam lubia,
np jak to rodzenstwo to cos wspolnie np wlasnie jakas gre gdzie sobie razem beda mogli grac(o ile przedzial wiekowy pasuje)
troche slodyczy zawsze dzieici cieszy (np moja sis zawsze sie cieszy z duzej paki lizakow, bo nalogowiec)
do lat dziesieciu mysle ze cieszy wszystko co nowe,
moze cosdo zestawu hot weels, albo np jakiegos toru typu carrera jak maja to pojedyncze czesci czasem sami se nie dokupia a cieszyc bedzie,lego to samo mozna fajn zestawy za nie duze pieniadze,
co do tych maluszkow, to mysle ze ksiazeczki, czy memo, domino to jest faja rzecz, puki co same obrazki ale zaraz beda cos juz wiecej kumac
zobacz wątek