Widok

Jakiego lekarza qinekologa polecacie z Evi-Med Gdynia

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam Panie

Napiszcie prszę jakieg lekarza giekologa d prowadzenia ciąży plecacie w Evi-Med Gdynia?

Dziękuję za dpwiedzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tam chodziłam do dr Grzebińskiej...ale jak zaszlam w ciążę to sie wkurzyłam bo czesto jej nie było i odwoływała wizyty. a byłam jescze u takiej starszej ale ona jakaś taka przedpotopowa była i nie polecam://
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam dr. Pilarską
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja odradzam doktor Pilarska, leczyła mnie na cos na co nie chorowałam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Risika pewnie chodzi o Grzybowską, zgadzam się z Tobą- często jej nie było i wizyty czasami z dnia na dzień były odwoływane

tam ciężko jest jakoś kogoś polecić....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehemiałam pisac Grzybowska..hehe Grzebińska to pediatra Pauli dzieki :))
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa mi Pilarska tez nie podeszła... hehe w ogóle zaliczyłąm chyba z 10 bab ginekologow, po czym trafilam do Maciejewskiego no i jestem w 100% zadowolona:))
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Risika :)

Czy dr Maciejewski też w Evi-medzie przyjmuje ?

Dziekuję z góry za infrmację
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

Piszcie proszę, b chcę zapisać się na piątek :)

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja tam jestem zadowolona z Grzybowskiej i chodze do niej cały czas :)
image
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dr Lidia Głuchowska-Tokć - pani doktor wyjatkowo chciala znalezc we mnie jakies choroby. mialam wg niej anemie, duzo za wysoki cholesterol, cukrzyce i generalnie na poczatku bardzo sie dziwila, ze jestem jeszcze w ciazy... dramat, a do tego zawsze spozniona.
a ciaza moja byla idealna od poczatku do konca :)
dr Agata Grzybowska - wiecznie nieobecna i wielkie kolejki, opoznienia. a sama doktor ok
dr Grażyna Klimek- odradzala mi kolezanka. nie zauwazyla, ze dziecko jest w ulozeniu posladkowym. tzn powiedziala, ze jest ulozone poprawnie
ja bylam u niej na konsultacji ktg - wyslala mnie na patologie- bo nie chciala podwazac opinii innego lekarza. generalnie- aby mnie sie pozbyc - ciaza byla juz wtedy przenoszona o 1.5 tyg
dr Ewa Pilarska
- najlepsza ginekolog. niestety zapisy na za 2 miesiace...

dr Wojciech Szczepaniak - 2 ostatnie miesiace chodzilam do tego lekarza. malo pacjentek, bez kolejek i opoznienien. nie bylam jedna z wielu, mi sie podobalo, ze nie musze za kazdym razem przypominac kim jestem. lekarz z wielkim doswiadczeniem. pracowal przez wiele lat na porodowce w redlowie
podpadl mi, bo twierdzil- jako jedyny!!, ze mam wielkie dziecko w brzuchu :) uparcie twierdzil, ze bedzie maly klopot przy porodzie. jak sie okazalo mial racje... wiec naleza mu sie przeprosiny :)
nie lubi porodowki w pucku - nie dopytywalam dlaczego

i tyle. generalnie odradzam evi med
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja chodzę do Pilarskiej i tłumy babek do niej zawsze czekają, więc chyba nie jest taka zła. Ja nie mam żadnych komplikacji, więc nie wiem jakim jest lekarzem pod względem fachowości, bo to najłatwiej jest stwierdzić gdy coś się dzieje niedobrego. Jak wszystko w porządku, to ciężko coś powiedzieć, w zasadzie ciąża sama się prowadzi :)
Mogę jedynie napisać, że jest to lekarka zawsze uśmięchnięta, trochę zbyt rozgadana jak dla mnie ale taka w porządku ogólnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aha, też zawsze kojarzy pacjentki, nie trzeba się przypominać co jest plusem, a minusem to , że zawsze się czeka, nawet czasem 2, 3 godziny, mimo umówionej konkretnej godziny. To jest nie do zniesienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja grzybowska sobie chwale-prowadzila od poczatku moja ciaze i nie trafilam ani razu zeby mi odwolano wizyte, chociaz slyszalam ze zdarza jej sie to (widocznie szczesliwie mialam terminy).jako lekarz super , malo rozmowna tzn nie rozczula sie nad pacjentka. konkretna babka a ja lubie takie osoby.natomiast gluchowska mi nie przypadla do gustu, ma jakies uprzedzenia do pewnych zawodow i popieram ze jest "przedpotopowa"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Odradzam Głuchowską-Tokuć. Strasznie roztrzepana. Jej rady przypominały leczenie znachorki.
Dr Grzybowska - Ok. Niestety długie terminy. Miła i kompetentna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam dr Grzybowską - konkretna, miła, wszystko dokładnie wytłumaczy, ma czas dla pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Cytrynka czyżbyś miała kartę CM LIM?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pakiet pracowniczy w Promedis, ale rozwiązali umowe z evi-medem i musze szukać lekarza gdzie indziej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałam z usług Evi- Med i ogólnie ok , mogę polecić na 100% dr Pilarską, natomiast do dr Głuchowskiej-Tokć jakoś się nie przekonałam....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co sadzicie o pani dr Katrzynie Bladocha -kołodziej,też tam przyjmuje .Byłam u niej raz ,ogólnie przypadła mi .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze dr Alta...... Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a czemu nie polecasz Alty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynka - jesteś w ciąży?




ja miałam teraz takie przeboje z CM LIM :/ w lutym podpisałam umowę na kolejny rok ubezpieczenia (zresztą nie tylko ja, ponieważ CM LIM podniósł wysokość opłat i pewnie sporo pracowników firmy mojego Męża musiało podpisać nowe umowy-a może wszyscy?)...

zapomnieli wszystkich poinformować, że z usług dotychczasowych przychodni możemy korzystać tylko do 31marca!!!

o tym dowiedzieliśmy się w połowie marca :/

nie wiem jak Promedis ale CM LIM wydłużyło jednak umowy z przychodniami - chyba duuuże korporacje ubezpieczające u nich swoich pracowników (z całej Polski) podniosły raban - przynajmniej firma w której pracuje mój Mąż :)

po "awanturze"
w pierwszej opcji ciężarne przebywające pod opieką ginekologów(przed 1.03) z przychodni, z którymi rozwiązywali umowy miały pozostać pod opieką swoich lekarzy do końca ciąży...

pozostali lekarze - trzeba złożyć wnioski o zwrot kosztów leczenia i brać faktury na CM LIM, po czym mają Ci oddawać kasę...

Teraz podobno przedłużyli umowy z przychodniami do czerwca...




więc może podobnie jest z Promedis? tym bardziej, że są połączeni z LuxMedem i CM LIM?

zobacz wykaz placówek współpracujących z CM LIM - ustaw woj. pomorskie http://www.cmlim.pl/pl/Przychodnie/Placowki_wspolpracujace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jestem w 17,5 tc. Ja o promedis dowiedziałam się 2 kwietnia chcąc zarejestrowac się do Alty jako prowadzącej. Nikt w pracy ani w innej formie nie powiadomili nas o tym, że umowa juz nie wiąże. Dobrze, że to od razu babka wyjaśniała, bo ja miałam iiść na usg i musiałabym za wszystko zapłacić po wizycie.
AgusiaGda - powiedz, napisałas mi o tym dietetyku z Sopotu, ale nie odpisują na maila ani nie odbierają w gołe tego telefonu na rejetracji. Żyją tam jeszcze, a może masz in. numer tel. jeszcze ?

W promedis zapisałam się do dr Chwastek i zobaczę jak bedzie


Pozdrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny prosze o opienia na temat dr Alty bo widze ze przyjmuje w gdyni w gdansku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cytrynka atakuj Promedis :) pisz do nich, że jesteś w ciąży i pod opieką lekarza z przychodni, z którą rozwiązali umowę!!!!

Ja też osobiście bombardowałam CM LIM - na każdy dostępny(na ich stronie) adres mailowy ;)

pisz, że zależy Ci, aby ten lekarz prowadził Twoją ciążę do rozwiązania... czy istnieje możliwość otrzymania PROMESY(zgody na zwrot kosztów) na dalsze leczenie u tego lekarza itp. :)
wiem, że Promedis też miał umowę z ENDOMEDEM - gdzie ja się leczę :) i zanim sprawa się wyjaśniła pielęgniarki z przychodni mówiły, że pacjenci z Promedisu...
Szczególnie ciężarnym należy się taka opieka ;) także nie odpuszczaj :)


a co do dietetyka - nie mam innych namiarów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Alty NIE polecam, ponieważ miałam wrażenie jakby chodziło jej tylko o to, by pozbyć się mnie jak najszybciej. Niby miła, ale na każde moje pytania odpowiadała zdawkowo, zdziwiona, że w ogóle o coś się pytam, nie wytłumaczyła mi wszystkiego dokładnie i nie trafiła mi z lekami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
masz racje co do Alty - bylam u niej wczoraj z problemem i w sumie wyszlam taka glupia jak przed wizyta, nic mi nie wyjasnila ani nie pomogla:)tez rachu ciachu szybko zalatwila...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego właśnie do dr Alty już nie pójdę. Byłam ostatnio u dr Grzybowskiej. Jak na razie bardzo mi przypadła do gustu będę do niej chodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Risika ja tak jak ty wreszcie trafiłam do dr. Maciejewskiego i dobrze .A od Grzybowskiej z daleka . Jak mówię ,że mam mocna krwawienia 5 razy w ciągu 3 tygodni to ta ,że to normalne i nawet zwolninia mi nie dała. W pt szykowałam się do pracy i trafiłam na patologie do Redłowa bo dostałam krwawienia i juz nie szłam do wariatki. Lekarz na patologi mnie sie pytał dlaczego ja szykowałam sie do pracy z krwawieniami, a nie byłam na zwolnieniu. Bo wg dr.Grzybowskiej to normalne.
Dostaje na wypisie ze szpitala napisane z podpisem lekarza zalecane zwolnienie i leżenie . do końca ciąży, to ona mówi,że łaskawie wystawi ,ąle się z nim nie zgadza.
Wreszcie dr MAcjiejewski dzisiaj poszłam mówi,że jest nisko położone łożysko i plamienia na poczatku ciazy , a teraz krwawienia sa od tego. Zalecane lezenie 2 tyg plus nospa relanium i cordafen.
Chyba coś uderzyło jej do głowy i uważa się za mądrzejszą od lekarzy na patologi i dr. MAciejewskiego.Bo oni zgadzaja sie w diagnozie .
Niech sobie bedzie mądra dobrze ze juz z dala odemnie i mojego dziecka.
Jak mozna nie zauważyć od początku ciązy obniżonego łożyska .
Ostrzegam babie brak kompetencji i doświadczenia.
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja do Grzybowskiej chodze na dąbrówce i sobię chwalę. nie byłam co prawda w ciąży jeszcze u niej. XYZ absolutnie nie poważam twojej opinii, ale może ona mądrzejsza od patologów nie jest, ale długie lata też pracowała na oddziałach ginekologicznych w redłowie. Także lekarz lekarzowi..
"Życia nie oszukasz"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
isa życże ci oby u ciebie nie było ZA PÓŻNO ja w pore trafiłam do kompetentnych osób. Napewno nie jest madrzejsza od patologów w Redłowie i ordynatora w Wejherowie. A pozatym nawet na logike krwienia częte i obfite u cięzarnej to nie jet normalne
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze że zaznaczyłaś że nie życzysz, bo zabrzmiało groźnie. Wymieniamy chyba tylko opinie tak, napisałam co wiem, i cieszę się że zdrowie twoje i maleństwa jest bezpiecze.
"Życia nie oszukasz"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
XYZ - czytałam Twoja historię i włos mi się na głowie jeżył. Ucieszyłam się kiedy poszłaś do dra Maciejewskiego - ja trafiłam do Niego na oddział w Wejherowie i i będę tego lekarza chwaliła pod niebiosa. Mojego dziecka nie dało się uratować ale mnie ocalił życie - wcale nie przesadzam.
Ale najbardziej zdziwiłam się, że to Grzybowska tak źle Ciebie potraktowała. Rok temu wiele dziewczyn z forum chodziło do niej i chwaliło. Ja trafiłam do niej dwa razy ale też raczej chwaliłam ją. Postawiła dobrą diagnozę. Widać, że w sprawie zagrożonej ciąży nie można jej zaufać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Makarena współczuje ci i mam nadzieje,że już niedługo urodzisz zdrowe maleństwo. ja narazie leże w łóżku i stosuje sie do zalecen i jestem spokojniejsza.
Ja się przekonałam na własnej skórze dobrze ze nie za pozno.




image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam, że zaśmiecam wątek!
W związku z wczorajszymi naszymi wypowiedziami o pani doktor wiemy której, jako że obracam się w medycznym środowisku, zasięgnęłam języka, jak to teraz z nią jest. Co usłyszałam? Że Tej Pani odkąd pracuje tylko w przychodniach, cyt. "palma odbiła". Ja nie narzekam, ale jak mówiłam chodziłam do niej z prostymi sprawami. Jednak ku potwierdzeniu opinii XYZ123 dr agata prowadzi kampanię przeciwko pacjentowi - nie sumiennie, arogancko i z ignorancją. I przykro mi, bo ją lubiłam i szanowałam.
"Życia nie oszukasz"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
isa ja tez nie zmyślam, tylko mówienie mi ,że krwawienia są normalne w ciąży bardzo mnie juz denerwowało dlatego pojechałam na patologie , a potem zmieniłam lekarza. Nie zależy mi też na siedzeniu w domu na zwolnieniu bo wolałabym siedzieć w pracy jakby było wszystko ok. A jak czytam nawet wypowiedzi na forum obniżone łożysko mozna zobaczyć na usg i dziewczyny mające innych lekarzy sa odrazu spokojnie leczone.
To samo nie życze innym dziewczynom żle tylko pisze jak to u mnie wygląda,żeby się zastanowiły zanim ją wybiorą. Może twoja i moja wypowiedż dadzą innym do myślenia.
Jak narazie bardzo się ciesze,że wreszcie wiem co jest i jestem leczona, a nie wmawia mi sie ze to normalne.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przede wszystkim i ja się cieszę że tu zajrzałam, bo skłoniło mnie to do poszukania aktualnych info na ten temat. I teraz wiem, że do starania się o dzidzie należy poszukać kogoś innego.. cieszę się że ty i maleństwo jesteście bezpieczni, i nie mówiłam że zmyślasz czy przesadzasz, poprostu znałam ją z innej strony. Dlategol mi niemiło, że doktorka zawodzi. Ale po to jest forum, żeby się DOWIEDZIEĆ. pozdrawiam!
"Życia nie oszukasz"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwię sie ze ktos poleca MACIEJEWSKIEGO on gdy była mw 2-3 miesiący ciąży zagrożonej powiedział mi ze moje dziecko najprawdopodobniej urodzi sie z zespołem downa a to był odziwne poniewaz nie był moim lekarzem prowadzącym i powiedziałtak nie wiem na jakiej podstawie-moja córeczka jest sliczna i zdrowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś z was chodził do dr Bladochy-Kołodziej? Jak u niej z prowadzeniem ciąży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
stanowczo odradadzam dr kolodziej. chodziłam do niej prawie calą ciążę, ale w 30 tc postanowilam zminic lekarza... duzo by mowic o kołodziej ale po co....?! jest stuknieta, nie szanuje czasu pacjentów, miałam wrazenie ze chodzi jej tylko o kase a nie o moje zdrowie... eh i jeszcze inne bym pisała ale tak jestem na nią zła ze nawet mi sie nie chce. Jesli jednak się wahasz to powiem tak... podczas mojej ciazy to nie zrobiła podstawowego badania jakim jest cytologia, nie pobrala rowniez wymazu z pochwy, kazała mi potem przychodzic co tydzien na wizyte, chociaz nie było do tego zadnych podstaw...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem dominika,ale u mnie po jego kuracji krwawienia ustaapiły , czuje sie dobrze(oprócz zgagi, a to normalne). dziecko rozwija sie dobrze, kopie mnie czesto. nawet endokrynolog powiedział,że dobrze,ze do niego trafiłam bo dziwi sie że dziecko jeszcze zyje,opinia parazytologa była podobna zmieniła pani nie na dobrego tylko najlepszego lekarza.
Opinie o lekarzach są różne, ja napewno sporo mu zawdzięczam i jestem zadowolona,że na niego trafiłam.
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez chodze do evi - medu. Moją ciąże prowadzi dr Bladocha-Kołodziej. Zgadzam się z tym że ma dość specyficzny sposób bycia i naprawde nie każdemu może odpowiadać jej poczucie humoru ale póki co od strony merytorycznej nie moge jej nic zarzucić. Poza tym pracuje na codzień w szpitalu więc ma dużą praktykę a to akurat dla mnie było ważne :)

Nie rozumiem tego co piszą że nie szanuje czasu pacjentów? Wizyta trwa u niej ok pół godz nawet dłużej jak trzeba. są opóźnienia czasem ale co z tego? Jedyne co mnie drażni to że nie do końca daje się wypowiedzieć i sprawa wrażenie jakby z góry wiedziała co pacjentka ma na myśli i co dla niego najlepsze.
Ciekawa jestem czy to tylko moje odczucie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam w zeszyłm tyg. u dr Alty i musze powiedziec ze jestesm bardzo zadowolona, nie dosc ze odpowiedziała mi konkretnie na wszystkie moje pytania to powiedziała tez o paru istotnych sprawach, wcale nie było jak to ktos wczesniej pisał "rachu ciachu i do domu":) nie wiem moze tylko mi sie tak trafiło ale nastepnym razem tez do niej ide:) pozdraiwam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a zielińska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze gdyby tylko Pani swoje nazwisko i imie podala... skoro tak nieuprzejmie sie Pani, jak i zreszta inne Panie tutaj, wypowiada. Byloby uczciwie ...skoro pisze sie o kims, ze jesz stukniety z imienia i nazwiska to przyzwoitosc wymaga podania swoich danych personalnych...czy sie myle?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja odradzam wizyty u dr.bladocha-kolodziej. byla nieuprzejma, niedelikatna przy wewnetrznym usg, zbyt pewna siebie - a nie powinna byc. z przekonaniem powiedziala mi w 12tc, ze to chlopiec. jestem teraz po usg4d i na 99.9% to dziewczynka. ginka byla bardzo zdziwiona, ze ktos wogole mogl okreslic plec w tak wczesnej ciazy. no ale najwyrazniej chodzilo tylko o pieniadze, skoro w evi-med poinformowano mnie, ze oczywiscie, moge znac plec dziecka od 12 tygodnia. smieszne. oprocz tego w ogole nie szanuje decyzji pacjenta. mowie to po swoim przykladzie. chcialam wejsc do gabinetu z mama, bo nie przepadam za takimi wizytami, ale pani doktor tak ja potraktowala, ze musiala opuscic gabinet. ogolnie bredzi 3 po 3, madralinska. chyba nie powinna byc tak pewna siebie.
w zyciu nie dalabym jej prowadzic ciazy... ze wzgledu na to, jak traktuje pacjentow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze odradzam Panią Agatę Grzybowską!
Byłam u niej na połówkowym USG - pomijajac fakt, że przyjmowała pacjentki bez lekarskiego kitla, jest chaotyczna, mało kontaktowa i mało delikatna i raczej nieprzyjemna ale najważniejsze jest to, że ma co najmniej dziwne, żeby nie powiedzieć brutalne, metody czy nawyki zmuszania dziecka w łonie matki do zmiany pozycji kilkakrotnie uderzając głowicą aparatu USG w brzuch podczas badania, oczywiście nie pytając o zgodę pacjentki czy choćby wcześniej o tym nie informując. Na pytanie, czemu tak robi odpowiada, że chce zmienić położenie dziecka, żeby dokładnie je zmierzyć, co i tak się ostatecznie nie udało!, a sugestie, żeby tego nie robiła ignoruje i czynność dość mocno i bardzo nieprzyjemnie dla matki i na pewno dla dziecka, o zgrozo powtarza! Pierwszy raz spotkałam się z takimi metodami, a byłam już u kilku ginekologów i jestem szczerze zdziwiona, zaniepokojona i zła na takie postępowanie i ogólnie bardzo z wizyty niezadowolona. Lekarka tylko na wyraźną prośbę zdawkowo udzieliła informacji o aktualnym etapie rozwoju dziecka. Sama wizyta trwała bardzo długo (35min) pomijając już fakt, że była opóźniona z winy lekarki o 50 minut! choć byłam dopiero trzecią lub czwartą jej pacjentką... I to zdaje się nie dlatego, że Pani dr jest dokładna i drobiazgowa tylko, obserwując ją podczas badania, raczej z powodu jej chaotyczności czy choćby pisania raportu na klawiaturze komputera dwoma palcami wskazującymi co trwało w nieskończoność...
Pomijam już fakt, że podczas badania weszła pielęgniarka z kawą dla szanownej p. dr oraz to, że p. Agata Grzybowska rączki małego człowieka w łonie matki nazywa "fachowo" "łapkami" (zupełnie jakby mówiła o jakimś zwierzątku). Oboje z mężem, który był ze mną podczas tego badania, byliśmy bardzo zniesmaczeni tą wizytą.

Jeśli chodzi o lekarzy, których z czystym sumieniem mogę polecić to na pewno dr Szulc - wiem, że pracuje w szpitalu na Zaspie, dr Plewa - choć nie zleca za często potrzebnych badań w ciąży, dr Stukan - wydaje się nieco przeuczony i potrafi skutecznie zaniepokoić pacjentkę używając medycznych sformułowań ale na pewno nie można mu odmówić fachowości, dokładności i skrupulatności. Jeśli chodzi o USG to zdecydowanie mogę polecić dr Sztramskiego lub dr Grzegorza Szymczyka - pierwszy ok choć zwykle wizyty u niego się przedłużają i tworzą się solidne obsuwy czasowe - niezbyt rozmowny ale niezwykle dokładny, skrupulatny, fachowy i delikatny - robiłam u niego dwa razy USG w pierwszej ciąży, drugi skupiony na pracy, fachowy dający porady - lekarz w moim odczuciu z powołania no i super gość, z którym można rzeczowo i zrozumiale porozmawiać o dziecku, porodzie itp. no i wyrabia się w czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie wiem jak kiedyś, ale teraz evi-MED ma mocną kadrę ginekologiczną - ja polecam dr Macieja Pawłowskiego (robi USG prenatalne, też słyszałam pozytywne opinie o nim od koleżanki, której ciąże teraz prowadzi) oraz dr Altę (prowadziła moją ciążę, z rodzaju tych "zagrożonych")... z lektury tego wątku widzę, że nie każdemu dr Alta przypadła do gustu, ale ja jestem jej wdzięczna za to, że zajęła się mną naprawdę profesjonalnie, wszystko zgodnie ze sztuką lekarską. Może - jako człowiek - wydawać się "zdystansowana" (takie miałam na początku odczucia), ale z perspektywy czasu okazała się być lekarzem kompetentnym, godnym zaufania.
Co do samej przychodni - nie mam zastrzeżeń. miła atmosfera, dobry sprzęt, przystępne ceny, miła obsługa ze strony pielęgniarek i rejestracji. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią Agnieszkę Tomasińską.Miła i bardzo kompetentna,dodatkowo pracuje w Redłowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z ginekologow z evi medu polecam pania doktor Magdalene Wojcik.Bylam u niej dlatego, ze akurat moja pani dr do ktorej regularnie chodze byla na urlopie, ale musze powiedziec ze po wizycie u dr Wojcik zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza.Pani dr mimo tego ze jest mloda, to widac ze ma ogromne doswiaczenie,niczego nie bgatelizuje,jest bardzo dokladna,delikatna i zyczliwa.Istotne jest takze to ze podczas wizyty nie milczy i na biezaco tlumaczy sytuacje zdrowotna i udziela porad. Naprawde serdecznie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wątek stary ale chyba aktualny:) ja polecam dr Alte /przychodnia evi-MED/...mimo iż są różne opinie dot jej ...to dla mnie jest najlepsza. Jest moim lekarzem od 10 lat i jak do tej pory nie zawiodła mojego zaufania jako lekarz. A w ciągu tych lat byly rozne sytuacje. Polecam. Chociaż fakt, nie każdemu może pasować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Mały prezent z okazji ślubu (92 odpowiedzi)

Szukam inspiracji. Coś fajnego. Niezobowiązującego. Ślub kolegi(Męża) z dzieciństwa,...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

do góry