Widok

Jakim autobusem

Hej, nie znam trójmiasta a muszę dostać się z dworca Gdańsk Oliwa do Gdańska Wrzeszcza ( ul. Kościuszki ).
Jakim nr autobusu dojadę ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jaki rejon Kościuszki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie to muszę się dostać z Oliwa Pętla Tramwajowa do Wrzeszcz ul. Kościuszki 20. Ktoś pokierował mnie z Oliwa pętla tramwajowa żebym poszła pieszo do PKP Oliwa, wsiadła w skm do Wrzeszcz i potem autobus 127 wysiąść na Kilińskiego i pieszo do Kościuszki.
Czy to będzie ok ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedź tramwajem nr 2 z pętli. W kierunku na Łostowice. I wysiądź na przystanku Legionów. Potem 6 minut z buta w prawo.

Drogi internecie, czy jest możliwe, że korzystają z Twych zasobów ludzie, którzy wciąż nie wiedzą o istnieniu strony i aplikacji jakdojade.pl?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahh dzięki ! Zanim przeczytałam odpowiedź od Ciebie to już rzeczywiście poszperałam w necie i przekierowała mnie stronka ZTM Gdańsk na jakdojade więc wyszukałam sobie sama :) Nawet nie wiedziałam o istnieniu takiej strony. Dopiero uczę się poruszać w świecie wirtualnym gdyż mam 64 lata. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie odbierz tego jako złośliwość, ale rozumiałbym stwierdzenie:
"Dopiero uczę się poruszać w świecie wirtualnym gdyż mam dopiero 4 lata"

Mając 64, miałaś ok. ćwierć wieku na naukę ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

BTW: krucza porada tramwajowa jest o niebo sensowniejsza niż wersja SKM/autobus.
Ale nawet na czworakach tyłem, od przystanku tramwajowego do Kościuszki 20 nie ma więcej niż 2-3 min ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ekhmmm... Ćwierć wieku ? W wiosce gdzie psy d*pami szczekają ??? OK...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aaaa... ten "drobiazg" przeoczyłem.
Zwracam honor ;)

PS: Ale prąd tam macie? ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Hydepark

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (4 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

muza na dziś (769 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Własna firma? (43 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

do góry