Kilka miesiecy temu kupiłem mieszkanie w celu inwestycyjnym. Transakcja poszła gładko. Potrzebowałem doprecyzowań co do szczegółów prawnych i otrzymałem rzeczowe i cenne porady. Spółka zarządza moją nieruchomością i zaczęły pojawiać się już profity :)