Widok

Jana z Kolna w Gdańsku to perfidna pułapka z tym ograniczeniem prędkości

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Miasto nas po prostu dyma, pospołu z policją, która sobie robi zasadzki.
Nikt normalny nie jeździ tą ulicą z prędkością 50 km/h! Dwa pasy ruchu, żadnych chodników, dróg bocznych - tam aż się prosi o dopuszczalną prędkość 70 km/h i tak jeździ każdy.

Może zróbmy coś korzystając z wyborów bo jak na razie to zarządcy śmieją nam się w twarz!?

Uwaga, dzisiaj widziałam nieoznakowany samochód policyjny. Urządzają polowania. Kogoś zatrzymali tym swoim nieoznakowanym, ciemnym Oplem sedanem (nie wiem jaki model, może Vectra).

Dodam że penalizowanie normalnych zachowań na ulicy powoduje że najuczciwsi czują się na bakier z prawem i w końcu nastawiają negatywnie do policji, zwłaszcza gdy tej nie ma na skrzyżowaniu gdzie się miastu nie chce włączyć świateł, są za to na pustej, przelotowej trasie, żeby zarobić na mandatach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"...tym swoim nieoznakowanym, ciemnym Oplem sedanem (nie wiem jaki model, może Vectra)."

Insignia.
Czyżbyś dostała mandat?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odcinek drogi o którym mowa ma 1,6km długości.
W związku z powyższym:

s=vt
1600 = 70000/3600 * m/s * t2
1600 = 50000/3600 * m/s * t1

t2 = 1600/19,45 s = 82,26s = ~1m 22s
t1 = 1600/13,89 s = 115,19s = ~1m 55s

t2 - t1 = 33s

zakładając 0 korków i świateł zaoszczędzisz 66s dziennie, co za tym idzie w ciągu miesiąca 0,36 godziny - tzn około 22 minut :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak to się mawia: Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

do góry