JANKAR

Kursy prawa jazdy

Reda, Jana Brzechwy 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Pana Darka wątek zamknięty Po pierwsze polecam samą szkołę Jankar wszystko załatwią za państwa oraz miła...
~Bartosz.B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2018

dziekuje p. marcinie wątek zamknięty dziekuje panu marcinowi za profesjonalizm, cierpliwosc, wyrozumiałosc. jesli...
~aurelia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Darek Najlepszy instruktor na całym pomorzu !!!! wątek zamknięty Z całego serca dziękuję Darkowi, cudowny instruktor z cierpliwością i...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Szkoła na 6-tkę! polecam!!! wątek zamknięty Z decyzją o podjęciu nauki jazdy zwlekałam naprawdę długo. Wydawało mi się,...
~Agnieszka Uleńska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Z czystym sumieniem polecam wątek zamknięty Dzięki panu Darkowi zyskałam niezależność, przygotował mnie świetnie nie...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2018

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ !! wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy JANKAR , profesjonalne podejście do kursanta....
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Najlepszy wybór w Trójmieście! wątek zamknięty Polecam:) Pełen profesjonalizm, zdany egzamin gwarantowany:)
~Paulina Kohnke
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Polecam serdecznie! wątek zamknięty W Jankarze robiłem 2 kategorie:A1,B do oby dwóch byłem bardzo dobrze...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Polecam. wątek zamknięty Jak w nagłówku szczerze i mocno polecam ośrodek szkolenia kierowców JANKAR....
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

Prawo Jazdy wątek zamknięty Polecam serdecznie, pan Darek najlepszy instruktor
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Rewelacja wątek zamknięty Super szkółka, wysoki poziom nauczania
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2017

100% profesjonalizmu!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołę jazdy Jankar! Szef - p. Karol, dba o profesjonalizm...
~AleksandraGdynia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Najlepsza szkoła jazdy!!! wątek zamknięty Super atmosfera i profesjonalne podejście!! Bardzo mili instruktorzy, a...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Najlepsza szkoła, wyjądkowi instruktorzy!! wątek zamknięty Jankar to szkoła w pełni profesjonalna, świetne podejście do kursanta, a p....
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Najlepsza szkolka! Najlepsi instruktorzy. Osobiscie polecam Pana Darka ma...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców! wątek zamknięty Z całego serca polecam JANKARa, a w szczególności Pana Henryka. Nie znam...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo polecam OSK Jankar! Dzięki Panu Karolowi nauczyłem się jeździć na...
~Patryk Mislisz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Najlepsza szkoła w trójmieście! wątek zamknięty O szkole jankar, dowiedziałam się z polecenia i postanowiłam spróbować tam...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Polecam! wątek zamknięty Zdecydowanie szkoła godna polecenia ! W szczególności Pan Darek, który jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Świetna szkoła! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam!
~Diana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
946

postów

908

wątków

do góry