~Janusz J.
46.175.237.*
(3 dni temu) 19 czerwca 2026 o 10:46
Odpowiedź obiektu
Panie Januszu, dziękujemy za podzielenie się opinią. Bardzo doceniamy poświęcony czas, aby podzielić się swoimi wrażeniami. Cieszymy się, że remont przebiegł sprawnie i bez stresu. Będzie nam bardzo miło ponownie współpracować z Panem w przyszłości.
0
0