Jean Louis David

Fryzjerzy

Gdańsk, Targ Sienny 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - ocena Nie polecam!! moja pierwsza i ostatnia wizyta w salonie JLD w Galerii Morena,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Monika - ocena Katastrofa. Pokazalam zdjęcie i wyjaśniłam o co mi chodzi. Fryzjerka zrobiła...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

Maks - opinia Masakra mam jakieś gnazdo na głowie a pani przy kasię nie miła
~Maks
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2023

H - opinia Gdybym dzień przed znalazłam ten forum, na pewne zrezygnowałabym z wizyty i...
~H
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 maja 2023

Wściekła - opinia Nie polecam!!! Włosy zapuszczałam pół roku na moim naturalnym poprosiłam o...
~Wściekła
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Hania - opinia Idąc na wizytę do fryzjera oczekuje od niego ze to on jest fachowcem i...
~Hania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 kwietnia 2023

Laura - opinia Nie polecam, pofarbowałam włosy na różowy ale po jednym mycie wszystko...
~Laura
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2022

11111 - opinia wątek zamknięty Wlosy zapuszczalem dwa miesiace, zostaly sciete do polowy czola, boki nie...
~11111
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Asia - opinia wątek zamknięty Włosy zapuszczane przez 2 lata zostały tak wycieniowane, że konieczne jest...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Zosia - opinia wątek zamknięty Nie polecam! Najgorsze cięcie jakie miałam w życiu. Bardzo niesympatyczna...
~Zosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Dubasiewicz - opinia wątek zamknięty Fatalna obsługa, po takich cenach liczyłam na coś więcej. Bardzo nadęta...
~Dubasiewicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 listopada 2020

dominika - opinia wątek zamknięty Wydałam pieniądze się na wykonanie fryzury ślubnej próbnej i ustaliłam...
~dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 września 2020

399 - opinia wątek zamknięty Absolutnie nie polecam salonu w Gdańsku, Galeria Forum. Przyszłam do salonu w...
~399
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 czerwca 2020

Gość - opinia wątek zamknięty Włosy do pasa miały zostać podcięte 5cm, a zostały ścięte do ramion i...
~Gość
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 grudnia 2019

Martyna - opinia wątek zamknięty W salonie byliśmy dziś ostatnimi klientami. Na wejściu przywitał nas bardzo...
~Martyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Polecam salon wątek zamknięty Bardzo fajny i przytulny salon fryzjerski
~Noemi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Super wątek zamknięty Super profesjonalizm Pani Magdy
~marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 września 2018

NIE POLECAM! wątek zamknięty Poprosiłam o dłuższą lekko wycieniowaną grzywkę, a fryzjerka ścięła włosy na...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry