Widok

Jest mi tak bardzo zleeee

Jest mi zle,bardzo zle. Nie rozumiem dlaczego nikt nie chce mnie zatrudnic- jestem mloda, ambitna, pracowita.Daje z siebie 100000% w pracy, ale to chyba za malo.Dopada mnie autentyczna depresja i mam mysli bardzo, bardzo niepokojace nawet mnie sama. Czuje sie bezuyteczna i beznadziejna.Potrafie plakac pare godzin,chociaz to tez nie pomaga.Wiem, nie powinnam Was obarczac swoimi problemami nawet na forum,ale poprostu musze sie komus wygadac.Moi bliscy juz chyba maja dosyc ciaglego sluchania moich lamentow.Dziekuje za uwage.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zawsze można wybrać się do psychologa :)

Może warto poszukać pracy tymczasowej? A przy okazji nadal szukać czegoś ciekawszego i stałego?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Droga autorko.
Piszesz, że nikt nie chce Cię zatrudnić mimo tego, że dajesz z siebie wszystko.
Wynika z tego, że pracowałaś. Dlaczego już nie pracujesz ? Zwolnili Cię czy sama odeszłaś ? Jaki był powód zwolnienia\odejścia?
A może źle piszesz cv ? Dodawaj listy motywacyjne bo one dużo potrafią zdziałać :)
Poczytaj ogłoszenia. Jest mnóstwo ofert, które warto przejrzeć.
Mam nadzieję, że ta depresja nie jest spowodowana tym, że masz jakieś wygórowane wymagania co do pracodawcy ?
A może wydaje Ci się, że dajesz z siebie maksa? (kto pyta nie błądzi.. powinnaś była zapytać co robiłaś nie tak jeśli powodem było oczywiście zwolnienie).

Kiedy ja byłam w podobnej sytuacji jak Ty teraz, stawałam na rzęsach, nie spałam całe noce i czytałam ogłoszenia, dzwoniłam, nosiłam osobiście cv aż wreszcie dostałam dość dobrą pracę u przyzwoitego pracodawcy :))) Nie przechodziłam nawet procesu rekrutacji :)

Życzę Ci wytrwałości w poszukiwaniach i więcej pewności siebie bo człowiek pewny siebie skazany jest na sukces (:

pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
"Dodawaj listy motywacyjne bo one dużo potrafią zdziałać :)"...
"..czytałam ogłoszenia, dzwoniłam, nosiłam osobiście cv aż wreszcie dostałam dość dobrą pracę.."
W stosunku do samych dokumentów, widzę małą sprzeczność..
Do do reszty, zgoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
malkontetntow nie lubia :/
moze masz w naturze narzekaniei ludziom ciezko z toba wytrzymac? postaraj sie zwrocic na to uwage,pozdrawiam :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Wyjedz za granice, choc na kilka miesiecy - zmiana otoczenia dobrze Ci zrobi a i zarobisz wiecej niz w Polsce. Powaznie mowie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, problem bezrobocia coraz dotkliwiej uderza w młode ambitne osoby. Jeśli masz depresje i problemy z poczuciem własnej wartości w efekcie trudności z pracą proponuję umówić się do psychologa. Polecam Panią Martę Kutniewską, która we wtorki udziela darmowych porad w AnimalPro w Gdyni (http://www.animapro.pl przyjmuje tez w Redzie przy ul. Gdańskiej. Może warto zbadać predyspozycje zawodowe. Być może zawód, który posiadasz nie jest odpowiednim dla Twojej osobowości i temperamentu i stąd ciężko utrzymać się na stanowisku. P{ozdrawiam i życzę powodzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
strzał w głowę z bliskiej odległości, albo ostry baranek w ścianę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przylaczam sie do tematu, niedawno przeprowadzilem sie do Gdańska, mam kilku letnie doswiadczenie w handlu i na stanowisku kierownicznym, jestem mlody, ambitny...... od ponad miesiaca dzien w dzien rozsylam cv i LM, nawet po firmach ktore oficjalnie nie prowadza rekrutacji lub ogloszenia dodaja tylko na swoich stronach ..... i co......... przez ponad miesiac otrzymalem 3 telefony z propozycja rozmowy kwal...... malo tego..... wyszystkie trzy spotkania dotyczyly akwizycji ^&%%# rece mi juz opadaja a psychika siada masakrycznie. zdecydowalem sie na Gdańsk poniewaz wydawalo mi sie ze tutaj zycie jest bardziej spokojne i stabile a okazuje sie ze mam najwieksza nerwówkę w zyciu......... najgorsze ze zaoszczedzone srodki juz sie praktycznie rozeszly i nie mam za co sprobowac w innym miescie...... ps. kiedys mieszkalem w Warszawie, tam przy wysylaniu CV nie bylo takiej paranoi jak w Gda, pracodawcy chociazby oddzwaniali i byla mozliwosc wykazania sie a tutaj......... isc do obi i za ostatnie pare groszy kupic kawalek sznura...... i na tym zakonczyc przygode z Gda........... :/
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze raz polecam wizytę u psychologa. Jeśli czujecie, że jest źle, to warto zasięgnąć porady u specjalisty. Może będzie łatwiej zmagać się z trudami życia codziennego :) A nie ma co ukrywać... gdy kończą się oszczędności, pracy nie ma, to ciężko człowiekowi...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
powiedz mi co to za doświadczenie handel na stanowisku kierowniczym?

też tak pracowałem i myślałem że zwojuję góry, szybko się zorientowałem że to funta kłaków warte
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca

Cześć ja też miałam takie problemy.ale sobie poradziłam i znalazłam prace.Jak jesteś zainteresowana to napisz do mnie.ana-kruger@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
"ania" jestes namolna i zachowujesz sie jak klasyczny alfons. Nie kazdy dorosl, aby dawac d@py. Daj juz sobie na luzik i szukaj kolezanek do wspolpracy w innym miejscu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
płaczesz, że nie masz pracy, a gdy już ją dostaniesz, to przestaniesz po 3 miesiącach ją szanować - standard
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
dokładnie, Pan Halewicz ma rację. w niektórych firmach w ciągu pół roku jest taka rotacja pracowników, że głowa boli...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za każdym razem (podkreślam ZA KAŻDYM), pracownik rozpoczyna pracę z zapałem, pracuje tak przez trzy miesiące, a gdy otrzyma umowę na czas nieokreślony, zaczyna pracę olewać, staje się arogancki i roszczeniowy.

Co ciekawe, takie postawy są "standardem" bez względu na stanowisko i wykształcenie. Zastanawiam się skąd one się biorą?
Płaczą suwaczki, że pracy nie mają, że tak by chciały, że przecież takie zdolne i w ogóle...a gdy jedna z drugą pracę dostanie, to zaczyna się jazda. Mam tak przykre doświadczenia, że już dawno straciłem wiarę w to, że ktokolwiek potrafi uszanować pracę. I nie jest to kwestia kasy, a nastawienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Halewicz.. pracuję od ponad roku w jednej firmie i codziennie cieszę się, że mam tę pracę

.. i nie chodzi o zarobki.

Nie można wszystkich szufladkować ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli umowa tymczasowa przez agencję.. :)
lub.. umowa cywilno - prawna = zlecenie/o dzieło..
i jak w tej sytaucji człowiek może myśleć o stabilizacji .. ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale czesc pracodawcó jest taka, ze mami pracownika albo "przesuwa" a inne stanowisko, byle nie dac umowy na czas nieokreslony
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
być może część tak robi, ja nie - i co z tego? Za KAŻDYM razem jest taka sama historia - podkreślam, ZA KAŻDYM!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HALEWICZ na kierownika urzędu pracy w Gdańsku powinien startować , wtedy bezrobotnym by ulżyło . Bogatego Mikołaja życzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry